Akaryakıt Marketi Pro Satış Sistemi (Turpak Entegrasyonlu)
Akaryakıt Marketi Pro Satış Sistemi (Turpak Entegrasyonlu)
Akaryakıt Marketi Pro Satış Sistemi (Turpak Entegrasyonlu)
Tam Modül Market(akaryakıt) Satış Sistemi
Akaryakıt Marketi Pro Satış Sistemi (Turpak Entegrasyonlu)

Akaryakıt Marketi Pro Satış Sistemi

0,00
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺40.562(KDV Dahil)
İndirimli : ₺33.000(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 20

Not: Bu sistem dahilinde Satış Sistemi Akaryakıt-Market Barkodlu Pro Satış Sistemi olup program içerisinde kurulu olarak gönderimi yapılacaktır;Program lisansı satıştan sonra aktive edilecektir.Gerekli tüm kurulum,destek ve servis hizmetleri Firmamız tarafından yapılacak olup bu üründeki donanımlar 2 yıl ve Satış Sistemi Akaryakıt-Market Barkodlu Pro Satış Yazılımı ise Ömür Boyu garantilidir.

 

 Akaryakıt Marketi Pro Satış Sistemi

 

 Bu ürün içeriğinde 15.6 Inch dokunmatik pos AIO monitör,El tipi barkod okuyucu,Termal fiş yazıcı,Termal Barkod Yazıcı ve 4 bölmeli para çekmecesi bulunmakta olup bu ürün tam modül sistem olarak satışı yapılmakta olup Akaryakıt-Market Barkodlu Pro Satış Yazılımı sistem içerisine kurulu olarak tarafınıza gönderilmektedir.

 Bu sistem dahilinde Akaryakıt-Market Barkodlu Pro Satış Yazılımı Modülüne sahip olup bu programların Kurulum,Eğitim ve 7/24 destek hizmeti sistem fiyatına dahil olup firmamız güvencesi altındadır.

 

Sistem İçeriği

 

15.6 Inch dokunmatik pos AIO monitör 15.6''M.TOUCH / i3 İşlemci / 4 GB / 64/120 GB SSD / Dokunmatik AIO POS PC

Perkon Spider El Tipi Barkod Okuyucu

Termal Fiş Yazıcı

Xprinter Termal Barkod Yazıcı

4 Bölmeli Para Çekmecesi

Akaryakıt-Market Barkodlu Pro Satış Yazılımı

 

 

 

Program Özellikleri

 

1-    Hızlı satış ekranı ile çok kolay ve pratik bir şekilde hızlı satış yapabilirsiniz,

2-    Raf, reyon ve grup takiplerinizi rahatça yapabilir, marketteki diğer reyonlarınızın stok işlemlerini güven içinde ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

3-    Fiyat değişikliklerinizi istediğiniz sıklıkta yapabilir, diğer yazarkasalarınıza kolay bir şekilde gönderim yaparak satışınıza devam edebilirsiniz.

4-    El terminalleriyle hızlı bir şekilde sayım yapabilir, deponuzu sürekli kontrol altında tutabilirsiniz.

5-    Birden fazla şubeli yerlerinizde tek nokta yönetimiyle her şubenizi ayrı ayrı yönetebilir ve birbirleriyle haberleşmesini sağlayabilirsiniz.

6-    Deponuzdaki ürünler için optimum seviyeler belirleyerek minimum ve maksimum değerler girebilir ve bu değerler arasında stok bulundurmak üzere programımızı ayarlayabilirsiniz.

7-    Siparişlerinizi sistem üzerinden takip edebilir, ürünlerin gelmesi halinde sipariş fişinizi otomatik olarak faturalaştırıp ürünlerin depoya girişini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

8-    Her kasiyeriniz için ayrı kullanıcı açarak yetki sınırlandırması yapabilir, yapılan işlemin hangi kullanıcı tarafından yapıldığını takip edebilirsiniz.

9-    Detaylı raporlar sayesinde deponuzda bulunan, satılan, en çok hareket gören, hiç hareket görmeyen ürünlerinizi listeleyebilirsiniz. Karlılık analizleri yaparak satış karlılığınız ölçebilir, mevcut bulunan ürünlerinizin maliyet değerlendirmelerini hesaplayabilirsiniz.

10-  Personel takibi yapabilir, banka, çek/senet, fatura gibi muhasebe işlemlerinizi de rahatlıkla yönetebilirsiniz.

11-  Şubeler veya diğer kasalarla senkronize olarak çalışıp işlemlerinizi tek merkezden yönetebilirsiniz.

12-  Barkodlu Satış Otomasyonu ile ürünlerinizi sisteme kaydedip sonrasında hızlı bir şekilde okutabilirsiniz böylece kasada sıra bekleme süresini ciddi ölçüde düşürmektedir.

13-  Bütün yazarkasalarla entegre olarak çalışan programımız sayesinde yazarkasa fişi çıktısını zaman beklemeden alabilirsiniz.

 

Not:Program tek kullanıcıya yönelik olup farklı terminaller veya kasalardaki diğer kullanıcılar için(kullanıcı başı) ekstra lisans ücreti ödenmektedir.Bu program sayesinde şubeler veya kasiyerler arası bağlantı yapabilirsiniz.Hugin,Sharp,İngenico ve diğer marka yazarkasalara tam bağlantı yapılabilir.

 

 

 

Harddisk
128 Gb
Monitör Tipi
Çift Ekranlı Dokunmatik
İşlemci Tipi
i5
Garanti Süresi
24 AY
Çift Ekranlı Monitör Boyutları
18.5 Inch 10.1 Inch
Sistem İçindekiler
18.5 Inch Dokunmatik POS PC Kablosuz Barkod Okuyucu Termal Barkod Yazıcı Para Çekmecesi
Program Detayı
Barkomatik Yazılım
Kurulum Hizmet Türü
Yerinde(Firmanızda) Kurulum Hizmeti