• Ücretsiz Kargo
 • Hızlı Teslimat
 • Ücretsiz Kurulum & Eğitim
 • 24 Ay Garanti
 
 •  Bu ürün düşük yoğunluklu işletmeler için Masa Tipi Barkod Okuyucu olup 1D-2D Barkod Okuma özelliğine sahiptir.Bu ürünün Garanti ve Teknik Servis hizmetleri firmamız tarafından karşılanacak olup,Garanti Süresi 24 AY (2 Yıl) geçerlidir.
₺4.575 KDV Dahil
₺5.250 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
 • Ücretsiz Kargo
 • Hızlı Teslimat
 • Ücretsiz Kurulum & Eğitim
 • 24 Ay Garanti
 
 •  Bu ürün USB Kablolu Ayaklı 2D Lazer El Tipi Karekod/Barkod Okuyucu olup 1D-2D Barkod Okuma özelliğine sahiptir.Bu ürünün Garanti ve Teknik Servis hizmetleri firmamız tarafından karşılanacak olup,Garanti Süresi 24 AY (2 Yıl) geçerlidir.
₺3.052 KDV Dahil
₺3.465 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Barkod Okuyucu

Ürün satışı yapılan her mağaza mutlaka ambalaj ve paketler üzerinde çeşitli barkodlar bulunur. Bu barkodlar ürün ağırlığı, fiyatı, ambalaj içerisinde kaç ürün olduğunu ifade eden sembollerdir. Ürün barkodlarının okunarak elektronik ortama aktarılmasında ise barkod okuyuculardan yararlanılır. Barkod okuyucu modelleri pratik kullanıma sahip cihazlardır. Ürünün üzerinde bulunan barkod sembolleri ile aynı hizaya getirilerek okutma işlemi kolayca yapılabilir. Barkod okuyucunun algıladığı bilgiler bilgisayar ya da terminal üzerinden çözümlenir ve sonuç ekranlara yansıtılır. Sonrasında veri girişleri çok daha kolay bir şekilde yapılabilir. Barkod okuyucuların siyah ve beyaz çizgileri okuyarak elektrik sinyallerine dönüştürmesi ile ürün ile ilgili olarak daha kolay şekilde hesaplamalar yapılabilir. 

En İyi Barkod Okuyucu Modelleri

Market ve mağaza gibi birçok satış noktasında binlerce ürün bulunur. Her ürünün fiyat bilgisini akılda tutabilmek düşünüldüğünden çok daha zor olabilir. Böyle durumlarda yeni nesil sistemlerden yararlanılarak hem iş gücü azaltılabilir hem de ürünlerin fiyatları konusunda zorlanmadan hesaplamalar yapılabilir. Barkod okuyucu olarak tasarlanan cihazlar işletmeler açısından önemli bir kolaylıktır. Masa tipi ve USB ayaklı olarak tasarlanan barkod okuyucular barkodları anlık olarak okuyabilme kapasitesine sahiptir. Genel özellikleri arasında şunlardan bahsedilebilir:

 • Masa tipi barkod okuyucular düşük yoğunlukta işletmeler tarafından tercih edilir. 
 • Masa tipi modellerde 1D ve 2D barkod okuma özelliği bulunur. 
 • USB barkod okuyucular el tipi modeller arasında bulunur. 
 • Barkod okuyucuların garanti ve teknik servis hizmet ağı geniştir. 

Bu özellikleri kapsamında barkod okuyucu satın almak bir işletmenin yükünü en aza indirebilir.

Barkod Okuyucu Fiyatları

 

Barkod okuyucu fiyatları kullanıcı bütçesini zorlamaz. Ulaşılabilir fiyatları ile günümüzde birçok kişi tarafından kolaylıkla satın alınabilir. Online alışverişin tüm avantajlarından yararlanarak en uygun fiyatlı barkod okuyucuları sipariş verebilirsiniz. Ürünlerin garanti süresi 2 yıldır ve bu süre içerisinde arızalandığında servis hizmetlerinden yararlanılabilir. Satış platformu üzerinden gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek birçok model arasından seçimlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ürünler ve kargo bilgisi hakkında bilgi edinmek isterseniz bizlere canlı destek üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 0850 241 1771 numaralı hat üzerinden de merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.   

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
/
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayın.