ADET
₺3.958 KDV Dahil
₺4.400 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺23.760 KDV Dahil
₺26.812 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺1.254 KDV Dahil
₺1.513 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Yazar Kasa Pos Cihazları

Yazar kasalar her türlü mal ve hizmet satışı karşılığında yapılan ödemelerde kullanılan cihazlardır. Bilgisayar veri tabanlı olarak tasarlanan bu cihazlar satış noktalarını temsil eder ve her işletmede kullanılması zorunludur. Büyük ve küçük çaplı işletmelerde kullanılan yazar kasalar sayesinde işletmelerin ödeme kayıtları kolayca tutulur ve vergi ödemeleri hızlıca hesaplanabilir. Yazar kasa pos cihazları sayesinde işletmeler daha kolay bir ödeme sistemine sahip olabilir. Poz cihazları ile anlık olarak banka kartlarından ya da kredi kartlarından ödeme alabilme imkanı bulunur. Alınan ödemeler cihazlara kaydedilerek fiş ve slip çıkarma işlemleri de pratik bir şekilde gerçekleşir. Elektronik ödeme şekilleri arasında yer alan pos cihazları marketlerden büyük mağazalara kadar her işletmede karşınıza çıkar. 

Yazar Kasa Pos Cihazı Özellikleri

Yazar kasalar genelde işletmelerin ihtiyaçlarına göre tasarlanırlar. Perakende sektörünün en önemli teknolojik cihazları haline gelen yazar kasa pos cihazları beklentilere en iyi şekilde yanıt verir. Pos cihazları kullanım amacına göre farklı özelliklere sahiptir. Teknik özellikleri, işletme türü, kağıt yazma hızı ve ekran boyutları gibi birçok farklı özelliğe göre çeşitlenirler. Her işletme açısından önemli bir ödeme kolaylığı olan pos cihazlarının önemli özellikleri arasında şunlara yer verilebilir:

  • Barkodlu ya da barkodsuz sistemde kullanabilirsiniz. 
  • Müşteri verilerini kolayca takip edebilirsiniz. 
  • Envanter yönetiminde destekleyici cihazlardır. 
  • Çeşitli yazılımlar yüklendiğinde çalışanların satışları takip edilebilir. 
  • Komisyon oranları hesaplanabilir. 
  • Pos cihazını kasaya bağladığınızda günlük nakit işlemlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. 
  • Gün sonu sayımlarında ve kasa kapanışlarında kolay hesaplama yapabilme imkanı sunar. 

Bu özellikleri yanında ekstra yazılımlarla daha da işlevsel hale getirilebilen cihazlardır. 

Yazar Kasa Pos Cihazı Fiyatları

 

Yazar kasa pos cihazları fiyatı ürünlerin modellerine ve fonksiyonlarına göre farklılık gösterebilir. Bu cihazları tercih ederken fiyattan çok işletme gereksinimlerinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Beklentilere yanıt veren bir pos cihazı ile kolayca ürün satışlarını gerçekleştirebilirsiniz. Modelleri satış platformumuz üzerinden daha iyi şekilde inceleyebilirsiniz. Satın alınan ürünler 2 gün içerisinde kullanıcıya ulaştırılır. Merak ettiğiniz konular hakkında canlı destek üzerinden ya da 0850 241 1771 nolu hat üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.