ADET
₺25.740 KDV Dahil
₺30.250 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺32.340 KDV Dahil
₺39.875 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺23.760 KDV Dahil
₺30.250 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺25.080 KDV Dahil
₺30.250 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺26.400 KDV Dahil
₺30.250 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺33.000 KDV Dahil
₺40.562 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺29.700 KDV Dahil
₺34.375 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺38.280 KDV Dahil
₺44.688 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
1

 

Dükkân Satış Sistemleri

 

 

Dükkan Satış sistemlerinde barkod sistemi kullanım ihtiyacı ürün çeşitliliğine paralel olarak gün geçtikçe artmaktadır.İşletmelerdeki ciroların artması ve ürün çeşitliliği hesap takibini de zorlaştırmaktadır bu nedenle dükkan satış sistemi kullanımı ile beraber günlük hesap takibinin kolaylaştığı,kasada açık çıkmasının önüne geçildiği ve barkodlu veya barkodsuz ürünlerin sisteme rahatlıkla işlenebildiği ayrıca barkodlu etiket yazıcılar veya barkodlu teraziler sayesinde barkod çıktısı alınabilmesi,fiyat etiketi girilmesi ile birlikte hızlı fiyat değişikliği yapılabildiği gözlenmektedir. Ayrıca manav,şarküteri,kasap gibi dükkanların sürekli satışını yaptığı bir çok kalem ürünlerin (kırmızı et,beyaz et,sebze ve meyveler,şarküteri ürünleri) tam ve eksiksiz olarak kolaylıkla stok tutulup,terazide tartılıp ve barkod atanıp sisteme işlenmesi sayesinde stoklar ve satışlar arasında tutarsızlıkların önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

 

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren dükkanlarda verimliliğin sağlanabilmesi ve hesap tutma işlemlerinin daha iyi yapılabilmesi adına, profesyonel satış sistemleri önemli bir yere sahip. Tartım, barkod çıkarma, satış ve birden fazla ürünün satışında fiyatların toplanması gibi tüm işlemleri tek bir sistem üzerinden yapabilmeye olanak tanıyan dükkan satış sistemleri aynı zamanda işletme maliyetlerinin minimize edilmesinde de etkili. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren firmamız Satış Sistemleri, bu kategori üzerinden işletmeniz için gereksinim duyabileceğiniz satış sistemlerini inceleyebilir, sizin için uygun olan sistemlerimizi kolayca satın alabilirsiniz.

 

Manav Dükkanı Satış Sistemleri

 

Manav dükkanları için özel olarak geliştirdiğimiz bu sistem, tek kasiyer kullanımı için uygun. Ancak birden fazla kasanın bulunması durumunda, diğer kasalarla da kolayca bağlantı kurulabilmesi mümkün. Aynı zamanda birden fazla şubesi olan manav işletmelerinde, firmalar arası bağlantı da yapılabilir. Teraziler ile tam entegrasyon sağlayan manav dükkan satış sistemleri bu sayede ürün miktarının ve fiyatının aynı anda ekranda görüntülenebilmesine olanak tanır. 15.6 inch dokunmatik ekran, termal fiş yazıcı ve dört bölmeli para çekmecesinden oluşan manav dükkanı satış sistemleri ile birlikte, ömür boyu ücretsiz olarak kullanabileceğiniz manav dükkanı satış otomasyonu yazılımına da ücretsiz sahip olabilirsiniz. Bu sistem sayesinde, satış işlemlerinin daha pratik hale gelmesinin yanı sıra; gün sonunda toplam ciro raporu alınabilir ya da seçilen tarih aralıklarına ait dönemsel raporlara ulaşılabilir. Ayrıca sistem üzerinden veresiye hesaplar takip edilebilir, yapılması gereken ödemeler için takvim oluşturulabilir.

 

Kırtasiye Dükkanı Satış Sistemleri

 

Kırtasiye dükkan satış sistemleri bu sektörde genellikle barkodlu ürünlerin satışı yapıldığı için, ekstra olarak barkod okuyucu da içerir. Bu sistem içerisinde yer alan kırtasiye dükkanı satış otomasyonu yazılımını, sistemi satın aldığınız zaman ömür boyu ücretsiz kullanabilirsiniz. Kırtasiye işletmeleri için geliştirilmiş olan bu sistemin içerisinde 100 bin kalem ürün hazır ve pasif olarak bulunur. Ayrıca sistemin kolay ara yüzü ve hızlı satış ekranı sayesinde, satış işlemleri daha pratik bir şekilde tamamlanabilir. El barkod okuyucu terminal sayesinde, istenilen her anda kolayca stok takibi yapılabilir. İstenilmesi durumunda ön muhasebe için de bu sistemden yararlanılabilir.

 

Kasap Dükkanı Satış Sistemleri

 

Dükkan satış sistemleri kullanarak işleri daha kolay hale getirebilecek işletmeler arasına kasaplar da eklenebilir. 15.6 inç dokunmatik monitör, termal fiş yazıcı ve dört bölmeli para çekmecesinden oluşan bu sistem ile birlikte, kasap dükkanı satış otomasyon yazılımına da ömür boyu kullanım hakkı kazanırsınız. Her çeşit terazi ile tam engetrasyon sağlayabilen, çoklu satış ekranı sayesinde aynı anda birden fazla müşteriye satış yapabilmeye olanak tanıyan, borç ve alacak takiplerinin detaylıca yapılabilmesini mümkün kılan, para üstünü otomatik olarak hesaplayan kasap dükkanı satış sistemleri ile iş yükünüzü minimum düzeye indirebilirsiniz.

 

Dükkan Satış Sistemi Fiyatları

 

 

 

Satış Sistemleri olarak her sektör için ayrı bir yazılımla dizayn ettiğimiz ve bu kategori üzerinden sizlerin hizmetine sunduğumuz dükkan satış sistemleri için kesin bir fiyattan söz edebilmek son derece zor. Zira alınacak sistemin içeriği ve değişken maliyetlerimiz, bu sistemlerin fiyatlarının da değişken olmasına neden oluyor. Ancak bu kategoride yer alan satış sistemlerini incelerken, aynı zamanda güncel fiyatlarını da görüntüleyebilirsiniz. Firmamızın sizlere sunduğu bu sistemlere, cazip ödeme koşulları ve güvenli online internet altyapımız sayesinde kolayca sahip olabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, iletişim kanallarımız üzerinden bizimle bağlantı kurabilirsiniz.