ADET
₺29.700 KDV Dahil
₺34.375 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
ADET
₺25.740 KDV Dahil
₺30.250 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺29.700 KDV Dahil
₺35.750 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺25.740 KDV Dahil
₺30.250 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺29.700 KDV Dahil
₺35.750 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺27.720 KDV Dahil
₺33.688 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺27.720 KDV Dahil
₺33.688 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺27.720 KDV Dahil
₺33.688 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Perakende Mağaza Satış Sistemleri

 

Perakende mağaza sektöründe barkod sistemi kullanım ihtiyacı ürün çeşitliliğine paralel olarak gün geçtikçe artmaktadır.İşletmelerdeki ciroların artması ve ürün çeşitliliği hesap takibini de zorlaştırmaktadır bu nedenle Perakende mağaza sektöründe satış sistemi kullanımı ile beraber günlük hesap takibinin kolaylaştığı,kasada açık çıkmasının önüne geçildiği ve barkodlu veya barkodsuz ürünlerin sisteme rahatlıkla işlenebildiği ayrıca barkodlu etiket yazıcılar sayesinde barkod çıktısı alınabilmesi ile birlikte hızlı fiyat değişikliği yapılabildiği gözlenmektedir. Ayrıca perakende mağazalarının sürekli satışını yaptığı bir çok kalem ürünlerin (züccaciye,kuru temizleme,giyim,mobilya,kırtasiye ürünlerinin) tam ve eksiksiz olarak kolaylıkla stok tutulup ve barkod atanıp sisteme işlenmesi sayesinde stoklar ve satışlar arasında tutarsızlıkların önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

 

Çeşitli tüketim ürünlerinin tek tek satılması, perakende satış sistemi olarak adlandırılıyor. Ancak günümüzde hem ürün sayılarının hem de satış hacimlerinin artması, perakende satış yapan mağazaların daha profesyonel yönetilmesini zorunlu hale getirdi. Perakende mağaza satış sistemleri de bunun önemli araçları arasında. Barkod okuma özelliği sayesinde ürün satışlarını kolay ve pratik hale getiren, ürünlerin depoya girişleri esnasında sayımlarının yapılabilmesine de olanak tanıyan, birkaç saniye içerisinde stok kontrolü yapabilmeyi mümkün kılan, sipariş takibi yapabilen ve farklı şubeler ile bağlantı oluşturarak tek merkezden yönetebilme kolaylığı sunan bu sistemler günümüzde her mağazanın ihtiyacı. Bu kategoride her sektöre uygun perakende mağaza satış sistemlerini bulabilir, kolayca satın alabilirsiniz.  

 

Sistem Paket İçerikleri

 

Perakende satış sistemleri, bir perakende mağazasının satış esnasında gereksinim duyabileceği tüm ürünleri bir arada sunuyor. Bu paketlerin içerisinde yer alan cihazlar şu şekilde sıralanabilir:

  • 15.6 Inch dokunmatik POS monitör(Intel i3 işlemci/4-8 gb ram/64-120 gb SSD)
  • Termal fiş yazıcı
  • El tipi barkod okuyucu
  • 4 bölmeli para çekmecesi
  • X Printer termal barkod yazıcı 

 

Barkod yazıcılar tüm sektörler için gerekli olmadığından dolayı, tüm paketlerde yer almaz. Ayrıca sistemin kullanılacağı sektöre uygun barkod programları da sistem bilgisayarlarının içerisinde mevcut. 

 

Kolayca Satın Alın!

 

Perakende mağaza satış sistemleri konusunda en gelişmiş teknolojileri, uygun fiyatlarla müşterilerine sunmayı hedefleyen firmamız satissistemi.com müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile kurulduğu günden beri sektörün öncü firmaları arasında. Bu kategoride yer alan ürünleri inceleyebilir, gereksinim duyduğunuz ürünleri online alışveriş kolaylığı ile anında sipariş edebilirsiniz. Firmamız tarafından size sunulan cazip ödeme yöntemlerinden yararlanarak kolayca ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı kargolar sayesinde talep ettiğiniz sistemi 2 gün içerisinde işletmenize ulaştıran firmamız, maksimum 3 gün içerisinde işletmenizin içerisinde bu sistemin kurulumunu da yaparak sizlere eksiksiz bir hizmet sağlıyor. Aldığınız sistemlerden memnun kalmamanız halinde 15 gün içerisinde iade talebinde bulunabilmeniz de mümkün. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha net bilgi alabilmek için mesai saatleri arasında web sitemizde yer alan canlı destek hattını kullanabilir ya da 0850 241 1771 numaralı hat üzerinden doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.