• Ücretsiz Kargo
 • Hızlı Teslimat
 • Ücretsiz Kurulum & Eğitim
 • Yerinde Kurulum
 • Bu sistem tek kullanıcı için Standart Cafe-Restoran Adisyon Sistemi'dir.
 • Cafe ve Restoranlarınızın bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmış olup bu sistemle adisyonlarınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz.
 • Bu sistemin destek,kurulum ve garanti kapsamı firmamıza ait olup ürün donanımlarının ve  Cafe-Restaurant Adisyon Programının 2 Yıl Garantisi mevcuttur. 
 • Cafe-Restaurant Adisyon Programı kurulumu ve eğitimi  Firmamız tarafından verilecek olup kurulum ve eğitim süresi standart olarak 2 gün'dür.
₺60.060 KDV Dahil
₺70.946 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
 • Ücretsiz Kargo
 • Hızlı Teslimat
 • Ücretsiz Kurulum & Eğitim
 • Yerinde Kurulum
 • Bu sistem tek kullanıcı için Cafe-Restoran Pro Adisyon Sistemi'dir.
 • Cafe ve Restoranlarınızın bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmış olup bu sistemle adisyonlarınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz.
 • Bu sistemin destek,kurulum ve garanti kapsamı firmamıza ait olup ürün donanımlarının ve  Cafe-Restaurant Pro Adisyon Programının 2 Yıl Garantisi mevcuttur. 
 • Cafe-Restaurant Pro Adisyon Programı kurulumu ve eğitimi  Firmamız tarafından verilecek olup kurulum ve eğitim süresi standart olarak 2 gün'dür.
₺97.597 KDV Dahil
₺118.243 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Cafe-Restoran Satış Sistemleri

 

Cafe ve restoran işletmelerinde adisyon sistemi kullanımı ciroların,mekan büyüklüklerinin ve masa sayılarının artmasıyla paralel olarak bir ihtiyaç haline gelmektedir.İşletmelerdeki ciroların artması çalışanların masa takibi yapmalarınıda zorlaştırmaktadır bu nedenle adisyon sistemleri hem zamandan tasarruf sağlayıp,hemde ciro takibini ve ciro raporlarını anında görmeye olanak sağlamaktadır.Ayrıca yemek sipariş platformlarına(getir yemek,Trendyol yemek,yemek sepeti,gloriafood) tam entegre olarak çalışılması sayesinde siparişler sisteme otomatik olarak düşmekte ve rahatlıkla sipariş takibi yapılmaktadır.Cafe ve Restoran sektöründe ürün çeşitliliği nedeniyle sisteme bir çok ürün girilmesi gerekmektedir bunlar yiyecek ve içecek olarak ikiye ayrılmış olsada kategori içerikleri bakımından kahvaltı ürünleri,tavuklu ürünler,etli ürünler,balık ürünleri,tatlılar vb, yiyeceklerin sisteme girilmesi ve fiyatlandırmaların yapılması adisyon sistemi sayesinde büyük kolaylık sağlamaktadır.İçecek ürünlerinde ise son zamanlarda hızla artan take-away(al-götür) işletmelerin en büyük asistanı adisyon sistemleridir.Adisyon sistemlerinde 18.5 İnch dokunmatik POS Monitör ve fiş yazıcı ile birlikte sistemin içerisinde Cafe-Restoran Adisyon Yazılımı bulunarak satışı yapılmaktadır.

Modern kent yaşamı içerisinde cafe ve restoranlar önemli bir yere sahip. Gün içerisinde yemeklerin yenildiği, ara vermek için çeşitli içeceklerin içildiği bu işletmeler, yoğun bir müşteri kitlesine ev sahipliği yapıyor. Bu yoğunluk, satış ve hesap tutma işlemlerinin profesyonel bir şekilde yapılmasını da zorunlu hale getiriyor. Cafe-restoran satış sistemleri, bu noktada önemli bir boşluğu dolduruyor. Müşterilere verilen siparişlerin dijital olarak anlık kaydedilmesine olanak tanıyan ve hesap ödeme esnasında da masa numarasına göre anında hesap toplamı yapabilen bu sistemler, cafe ve restoran işletmelerine daha pek çok kolaylık sağlıyor. Bu kategoride yer alan cafe ve restoran satış sistemlerini inceleyerek ihtiyacınıza en uygun sistemleri kolayca satın alabilirsiniz. Yemek Sepeti, Getir Yemek, Trendyol Yemek ve diğer dijital yemek siparişi uygulamaları ile kolayca entegre edilebilen sistemlerimiz sayesinde satış ağızınızı genişletebilir, işinizi işletmenizin dışına taşıyabilirsiniz. 

 

Sistem Paket İçerikleri

 

Firmamız tarafından cafe-restoran işletmelerine sunulan satış sistemlerinin içerisinde, bu işletmelerin gereksinimlerini karşılayabilecek tüm cihazlar mevcut. Cafe ve restoran satış sistemlerinin içerisinde yer alan cihazlar şu şekilde sıralanabilir:

 • 18.5 Inch dokunmatik POS monitör(Intel i5 işlemci/4-8 gb ram/64-120 gb SSD)
 • Termal fiş yazıcı
 • 4 bölmeli para çekmecesi
 • Pro cafe-restoran adisyon programı 

Bu kategoride yer alan sistemler; pro sistemler ve standart sistemler olmak üzere iki başlık altında incelenebilir. Genellikle büyük işletmelerin tercih ettiği pro sistemler, bir bilgisayardan ötekine hesap aktarımı yapmaya ve fiş çıkarmaya olanak tanır. Pro sistemler 2 adet monitöre sahiptir çünkü hem servis yapılan salonda hemde kasada kullanılmak üzere tam bir profesyonel sistem kurulmak üzere tasarlanmıştır. Standart sistemler ise küçük işletmeler tarafından kullanılır ve tek monitör bulunur. 

 

Cazip Seçeneklerle Sahip Olun!

 

Cafe-restoran satış sistemi almak isteyenler için pek çok alternatif mevcut. Ancak alınacak ürünün kalitesinden emin olabilmek ve uygun ödeme olanaklarıyla sahip olabilmek için firma seçiminin doğru yapılması büyük öneme sahip. İlk günden itibaren yüksek kaliteli satış sistemlerini, uygun fiyatlar ile siz müşterilerine sunan satissistemi.com firmamız, cafe ve restoranlar için de en kullanışlı sistemleri cazip ödeme koşulları ile kapınıza teslim ediyor. Bu kategoride yer alan ürünler için anında online sipariş oluşturabilir, anlaşmalı kargolarımız sayesinde 2 gün içerisinde ürününüzü teslim alabilirsiniz. Ayrıca iş yerinizde kurulum hizmetimiz ile anında sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için mesai saatleri içerisinde web sitemizde yer alan canlı destek bölümünü kullanabilir ya da 0850 241 1771 numaralı irtibat hattı üzerinden doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
/
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayın.