Bu ürün 80x38 mm beyaz renk termal karton raf etiketidir.Bir rulo 500 adet etikete sahiptir.
₺98 KDV Dahil
₺119 KDV Dahil
  Bu ürün 80mm termal pos ve fiş rulosudur.Bir rulo 40 mt uzunluğa sahiptir. 
₺42 KDV Dahil
₺51 KDV Dahil
  Bu ürün 58x40 mm beyaz renk Termal Terazi etiketidir.Bir rulo 600 adet etikete sahiptir.
₺49 KDV Dahil
₺56 KDV Dahil
  Bu ürün 56 mm termal pos ve fiş rulosudur. Bir rulo 16 mt uzunluğa sahiptir.
₺13 KDV Dahil
₺15 KDV Dahil
1

 

Rulo ve Etiketler

 

Dijital satış sistemleri, işletmelerde iş yükünün azalması ve verimlilik düzeyinin artması adına önemli bir role sahip. Temelde yazılım ve donanım olmak üzere iki bileşenden meydana gelen bu sistemlerin işlevlerini yerine getirebilmeleri için sistem dışı bazı sarf ürünlere de gereksinim duyuluyor. Rulo ve etiket ürünleri, satış sistemlerinde kullanılan sarf ürünleri arasında ilk sırada. Yazarkasaların, yazarkasa posların ve barkod yazıcıların zorunlu olarak kullandığı rulo ve etiketleri bu kategoride kolayca bulabilir, güvenli online alışveriş altyapımızı kullanarak kolayca satın alabilirsiniz.

 

Termal Yazarkasa ve Pos Rulosu

 

Pos ruloları, işletmelerin ödeme almak için kullandıkları yazarkasa pos cihazlarında kullanılır. Termal baskı yani ısı mantığına göre çalışan pos rulolarımız 56 mm genişliğe ve 16 metre uzunluğa sahip. Her türlü yeni nesil yazarkasa ve yazarkasa pos cihazlarında kullanabileceğiniz bu rulolar, aynı zamanda kolayca değiştirilebilir.

 

Termal Fiş Rulosu

 

Termal fiş ruloları da yazarkasa pos ruloları ile aynı mantığa sahip. Ancak kullanım alanlarının daha geniş olması gibi bir farklılık da söz konusu. Yazarkasa fişlerinde, adisyon fişlerinde, kuru temizleme fişlerinde ve ürün fiyat bilgi fişlerinde kullanılan termal fiş rulolarımız, 80 mm genişliğe ve 40 metre uzunluğa sahip. Termal fiş ruloları, termal fiş yazma özelliğine sahip olan tüm cihazlara uyum sağlar.

 

Termal Terazi Etiketi

 

Termal terazi etiketleri, ürünlerin ağırlıklarını tartan ve sonrasında hem ağırlık hem de toplam fiyat bilgisini veren termal terazilerde kullanılır. Kendiliğinden yapışkanlı olarak imal edilen termal terazi etiketlerimiz, 58 mm genişliğe ve 40 mm yüksekliğe sahip. Dikdörtgen formda olan termal terazi etiketlerinin bir rulosunda 600 adet etiket mevcut. Bu etiketleri eski nesil ya da yeni nesil fark etmeksizin, termal etiket yazma kabiliyeti bulunan tüm terazilerde kullanabilmek mümkün.

 

Termal Raf Etiketi

 

Rulo ve etiket kategorimizde yer alan termal raf etiketleri ise ürün fiyat ve bilgilerinin rafa etiketlenmesi için kullanılır. Etiket makinesi ile birlikte kullanılabileceği gibi, el ile yapıştırma da tercih edilebilir. 80x38 mm ölçüsünde olan termal raf etiketlerinin bir rulosunda 500 adet etiket mevcut.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
/
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayın.