Fırın Pastane Satış Sistemleri  

 

          Fırın satış sistemi, fırın ve pastane gibi işletmelerde etkinliği ve verimliliği artırmanın yanı sıra müşteri memnuniyetini artıran teknolojilerdir. Bu kategoride yer alan fırın satış sistemi, pastane satış sistemi, fırın barkod sistemi ve pastane barkod sistemi sayesinde karınızı artırabilir ve işlerinizin büyümesini sağlayabilirsiniz.

 

 Sistem Paket İçerikleri  

 

 Bir barkod sistemi kurmak, envanter doğruluğunuzu önemli ölçüde artırabilir. Ürünlerinizde barkod olması, bunları bir tarayıcıyla eşleştirilmiş bir bilgisayarda anında okunabilir hale getirir. Bilgisayarınızın sizin için tüm ağır işleri yapmasını sağlar.

Bilgisayarlar mükemmel olmasa da, insanların olabileceğinden çok daha kesindirler. En iyi eğitimli veri girişi yapan kişinin bile her 250 tuş vuruşunda en az bir hata yapacağını gösteren araştırmalar var.

 Barkod kullanmak, envanterinizi diğer manuel yöntemlerden çok daha hızlı işlemenizi sağlar. 12 karakter veya daha fazla olan çoğu evrensel ürün kodunun uzunluğunu düşünmelisiniz. Bu sayıları sisteminize yazabilir veya parmağınızın bir dokunuşuyla bir tarayıcıyı etkinleştirebilir ve bilgisayarın sizin için yazmayı yapmasını sağlayabilirsiniz. Kaydedilen tüm bu tuş vuruşları, işinizde başka şeyler yapmanız için şaşırtıcı miktarda fazladan zaman sağlar.

 Pentasoft Fırın-Pastane-Unlu Mamüller Programları güvencesiyle Satissistemi.com üzerinden satılan fırın pastane satış sistemleri, ideal boyutlarda dokunmatik pos AIO monitör, termal barkod yazıcı, CAS Er Junior online terazi ve Pentasoft Puma Kiosk yazılım moülü içerir. Ayrıca bu sistemler için uzman ekibimiz kurulum, eğitim, bakım ve destek hizmetleri verir.

 

Sistem İçeriği

 

  Çoklu şubesi olan işletmeler için ideal olan ve Satissistemi.com internet sitesinde satışa sunulan fırın pastane satış sistemleri, ERP ve MRP yazılımı içerir. Özel olarak fırın ve pastaneler için tasarlanan bu sistemleri sizin için uzman ekipler kurulum, eğitim, bakım ve destek hizmetleri verir.

Kolay kullanıma sahip arayüzünden dolayı kolay ve hızlı satış yapmanızı sağlar. Kolay envanter tutmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda kurum içi irsaliye kaydı oluşturmanıza olanak tanır.

 

 Fırın Pastane Satış Sistemleri Fiyatları

 

İşletmelerinizin karlılığını artırmaya yardımcı olmak için sizlerin beğenisine sunduğumuz Puma Kiosk Fırın-Pastane Tezgah Satış Sistemi ₺28.050, Pentasoft Puma Kiosk Kasa Satış Sistemi ₺27.500 ve Tam Modül Puma Kiosk Satış Sistemi ₺30.800’dir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.