ADET
₺1.782 KDV Dahil
₺1.994 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺1.715 KDV Dahil
₺1.953 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺3.564 KDV Dahil
₺3.987 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Barkod Yazıcı

Ürün satışı ve takibi yapılan yerlerde işleri daha kolay hale getirmek için kullanılan sistemler arasında barkod teknolojisinin yeri oldukça önemli. Birçok alanda çok yaygın bir şekilde kullanılan barkodlar beklentilere en iyi şekilde yanıt verir. Ufak mağazalardan daha kurumsal işletmelere kadar birçok alanda kullanılan barkod teknolojisi işleri kolaylaştırmakla kalmaz aynı zamanda kolay iş takibine de olanak tanır. Barkod yazıcı modelleri de bu teknolojinin en önemli halkaları arasında yer alır. Bu yazıcılar ile ürünlerin üzerine kolaylıkla barkod yazabilir ve ürün bilgisini daha sağlıklı bir şekilde takip etme şansı bulabilirsiniz. Barkodlar siyah ve beyaz çizgilerden oluşan sistemlerdir. Bunların hem yazılabilmesi hem de okunabilmesi için özel cihazlardan yararlanılır. Yazmak için barkod yazıcı modelleri en iyi standartlarda tasarlanır.  

Barkod Yazıcı Modelleri

Barkod yazıcı ile ürünlerin üzerine ürün bilgilerini kolayca yazabilir ve bunları daha hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz. Birçok farklı modelde tasarlanan bu barkod yazıcılar kullanıcı hayatını kolaylaştırmaya yönelik olarak tasarlanmıştır. Barkod yazıcı modelleri arasında şunlara yer verilebilir:

  • Termal fiş yazıcılar 
  • USB termal barkod yazıcılar
  • DW Usb ve ethernetli termal barkod yazıcılar

Her ürünün kendine göre önemli avantajları bulunur. İşletme sahipleri bu ürünlerden birini tercih ederken işletmesinde bulunan ürün miktarı, satış hacmi ve daha birçok detayı göz önünde bulundurmalıdır. En doğru barkod yazıcı modeli seçildiğinde işletmenizde daha az iş gücü ile daha fazla iş takibi yapılabilir. 

Barkod Yazıcı Fiyatları 

 

Barkod yazıcı modelleri arasından işletmenize en uygun tasarımı seçebilirsiniz. Model skalası geniş olan bu ürünlerde işlevsellik ön plandadır. Garantili olarak satışa sunulan bu ürünlerin teknik servis hizmetleri de bulunuyor. 2 yıl garantili bir şekilde satışa sunulan barkod yazıcı modelleri uygun fiyatları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kullanıcı beklentisini en iyi şekilde karşılayan barkod yazıcılar yeni nesil teknolojiye göre tasarlamışlardır. Bu ürünleri online satış platformumuzdan inceleyebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz. Modeller hakkında detaylı bilgi edinmek ve siparişlerinizi takip etmek isterseniz site üzerinden canlı destek hizmeti alabilirsiniz.