Blog | satissistemi.com

 • Haziran 09, 2023 Aktüel

  Barkod sistemleri, işletmelerin ürün yönetimi, envanter takibi, satış işlemleri ve müşteri memnuniyeti gibi pek çok alanda verimlilik ve hız kazanmasını sağlayan teknolojik çözümlerdir. Barkod sistemleri, bir ürünün üzerine basılmış, siyah ve beyaz çizgilerden oluşan ve makine tarafından okunabilen bir koddur. Barkodlar, bir ürün hakkında fiyat, stok, üretim tarihi, son kullanma tarihi, üretici firma gibi önemli bilgileri içerirler.

  barkod,sistem,E-ticaret,donanım
 • Ekim 04, 2022 Aktüel

  Hiçbir işletmenin mevcut ürün fiyatlarını aklında tutmasını bekleyemeyiz Böyle bir durumda hem müşteri mağdur olacak hem de satıcı firma zarara uğrayacaktır. Gelişen teknoloji ile birlikte maddi ve manevi zararların önüne geçebilmek için her işletmenin en ideal satış sistemi ve barkod sistemleri ile çalışması şarttır.

  blog içerik
 • Eylül 17, 2022 Aktüel

  Kendi iş yerinizi açarak, kendi işinizi mi yapmak istiyorsunuz? O halde iş yerinizi açmak için temin etmeniz gereken belgelerin neler olduğunu bilmeniz önemlidir. Aynı zamanda yeni bir iş yeri açarken izleyeceğiniz adımları da yazımızın devamında bulabilirsiniz.

  blog içerik
 • Eylül 12, 2022 Aktüel

  Gelir İdaresi Başkanlığının onayladığı e - fatura sistemi günümüzde satıcı ve alıcı arasındaki iletimin merkezi bir mecra aracılığı ile sistematik şekilde yapılmasını sağlar. Hem güvenilir olması hem de kusursuz bir çalışma fonksiyonu olması açısından işletmeler tarafından da tercih edilir. Peki, e - fatura başvuru ya da iptal işlemleri nasıl gerçekleştirilir? Ya da e - fatura zorunlu mudur? Tüm bu soruların yanıtlarını yazımızın devamında en detaylı şekilde öğrenebilmeniz mümkündür.

  blog içerik
 • Eylül 08, 2022 Aktüel

   Depo yönetiminin ya da ürün stok takibinin yapılması özellikle büyüme gösteren firmalar için oldukça meşakkatlidir. Bu nedenle de barkodlu stok takip programı günümüzde en çok tercih edilen kurtarıcı programların arasında yer alır. Norman Joseph Woodland tarafından bulunan barkod sistemi artık işletmeler ve firmalar tarafından yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Stok sayımlarının yapılması, ürünlerin miktarının kontrol ve organize işlemleri için de ihtiyaç duyulan bir sistemdir. Bu yazımızda sizlere barkodlu stok takip programının detaylarından ve nasıl yapıldığından bahsettik. Aynı zamanda barkodlu stok takip programını kullanarak bir firmanın ne denli gelişim gösterebileceğini de görebilmeniz mümkündür.

  blog içerik
 • Eylül 03, 2022 Aktüel

  Dijitalleşen ve global bir düzeye erişen dünyada artık işletmeler muhasebe işlerinin tamamını kontrol altında tutabiliyor. Bunun için de büyük işletmeler en iyi ön muhasebe programlarını tercih ediyor. Peki, siz kendi işletmeniz için hangi ön muhasebe programlarını kullanabilirsiniz? Ya da ön muhasebe programları hakkında neler biliyorsunuz? Tüm bu sorulara dair en net bilgilendirmeleri bu yazımızda sizlere detaylı şekilde açıklamaya çalıştık.

  blog içerik
 • Ağustos 29, 2022 Aktüel

  Japonya başta olmak üzere dünya çapında QR kod kullanımı yoğun bir şekilde artış göstermeye devam ediyor. Çeşitli sektörlerin de QR kod kullanımına geçmesiyle birlikte özellikle de restoranlarda QR menüden söz edebiliriz. Peki, QR menü nedir ya da nasıl oluşturulur? Tüm bu konu içeriği hakkında yazımızın devamında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  blog içerik
 • Ağustos 23, 2022 Aktüel

  Müşterilerin uzun süre sıkılmadan yemeklerini yiyebileceği, restoranda fotoğraf çekinmek isteyeceği türden bir konsepte ne dersiniz? Bu sayede dünya çapında popülerlik kazanmış olan ve farklı ülkelerde şubelerini açan restoranlardan biri de siz olabilirsiniz. Buna bağlı olarak yazımızda sizlere restoran konsepti hakkında bilmeniz gereken bazı noktalara değindik.

  blog içerik
 • Ağustos 17, 2022 Satış Sistemleri

  Her geçen gün teknolojik açıdan gelişen dünyada artık restoran otomasyon sistemleri müthiş bir sistem olarak nitelendirilebiliyor. Restoran ve benzeri işletmelerin doğru otomasyon seçimi ile daha fazla neler yapabileceğini görebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere yeni nesil restoran otomasyon sistemlerinin ne olduğu hakkında detaylı bilgilendirme sağladık. Aynı zamanda doğru restoran otomasyon seçiminin ne gibi faydaları olduğu konusunda da fikir sahibi olabilirsiniz.

  blog içerik
 • Ağustos 02, 2022 Satış Sistemleri

  Market ve akaryakıt satış sistemi, stok sayımlarını hatasız yapmanızı sağlar ve envanter yönetimi performans ölçümleri için önemli veriler sağlar. Bu yazımızda market akaryakıt satış sistemi nedir, market ve akaryakıt barkod sistemi faydaları nelerdir ve market ve akaryakıt barkod sistemi fiyatları nelerdir gibi soruların cevaplarını bulacaksınız.

  blog içerik
 • Ağustos 01, 2022 Satış Sistemleri

   İşletmeler, barkod satış sistemlerinin potansiyelini ilk olarak perakende çözümü olarak oluşturulduğunda fark etti ve kısa sürede depo yönetimi ihtiyaçların fazlalaşmasıyla diğer sektörlere de yayıldı. Dokunmatik POS PC, barkod okuyucu, termal barkod yazıcı ve para çekmecesinden oluşan mağaza satış sistemleri; her iş ortamında bir yaşam biçimi ve bir zorunluluk haline geldi. Bu yazımızda mağaza satış sistemi nedir, mağaza barkod sisteminin faydaları nelerdir ve mağaza barkod sistemi fiyatları nelerdir gibi soruların cevaplarını veriyoruz.

  blog içerik
 • Temmuz 08, 2022 Satış Sistemleri

  Cafe restoran adisyon sistemi, müşterilerin kolay ve hızlı bir biçimde hesap ödemesini sağlayan bir teknolojidir. Bu yazımızda neden cafe restoran adisyon sistemi kullanmalıyım, cafe restoran adisyon sistemi nasıl çalışır, cafe restoran adisyon sistemi faydaları nelerdir, cafe restoran adisyon sistemi fiyatları nedir gibi soruların cevaplarını bulacaksınız.

  blog içerik
 • Haziran 27, 2022 Satış Sistemleri

  Kuruyemiş satış sistemi, kuruyemişçilerde kullanılan ve satış sürecini kolaylaştıran teknolojilerdir. Bu yazımızda kuruyemiş satış sistemi, kuruyemiş barkod sisteminin faydaları nelerdir ve kuruyemiş barkod sistemi fiyatları ne kadar gibi soruların cevaplarını bulacaksınız.

  blog içerik
 • Haziran 12, 2022 Satış Sistemleri

  Fırın satış sistemi, fırın ve pastanelerde operasyonel süreçleri verimli bir şekilde yönetmek için kullanılır. Barkod teknolojisinin artan önemi ile fırınlar için barkod sistemi, fırın operasyonlarının vazgeçilmez bir parçasıdır. İşletmelerde karlılığı arttırmak için en son teknoloji fırın ve pastane satış sistemlerini kullanmanız gerekir. Bu yazımızda fırın satış sistemi,pastane satış sistemi, fırın barkod sistemi ve pastane barkod sistemi ile ilgili detaylı bilgiler vereceğiz.

  blog içerik
 • Mayıs 31, 2022 Barkod Sistemi

   Barkod sistemi, işletmelerin günlük iş akışını çok daha kolay hale getirmenin en iyi yoludur. İşletmelerin optimize bir biçimde çalışmalarını sağlayan bir sistemdir. Bu yazımızda barkod sisteminin faydaları, barkod sistemi fiyatları ve barkod sistemi neden kullanılır gibi soruların yanıtlarını bulacaksınız.

  blog içerik
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
/
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayın.