Cafe-Restoran Pro Adisyon SistemiCafe-Restoran Pro Adisyon Sistemi
Cafe-Restoran Pro Adisyon SistemiCafe-Restoran Pro Adisyon Sistemi
Cafe-Restoran Pro Adisyon Sistemi
Cafe-Restoran Pro Adisyon SistemiCafe-Restoran Pro Adisyon Sistemi

Cafe-Restoran Pro Adisyon Sistemi (ads02)

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺55.000(KDV Dahil)
İndirimli : ₺48.000(KDV Dahil)
₺5.680 `den başlayan taksitlerle

 • Ücretsiz Kargo
 • Hızlı Teslimat
 • Ücretsiz Kurulum & Eğitim
 • Yerinde Kurulum
 • Bu sistem tek kullanıcı için Cafe-Restoran Pro Adisyon Sistemi'dir.
 • Cafe ve Restoranlarınızın bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmış olup bu sistemle adisyonlarınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz.
 • Bu sistemin destek,kurulum ve garanti kapsamı firmamıza ait olup ürün donanımlarının ve  Cafe-Restaurant Pro Adisyon Programının 2 Yıl Garantisi mevcuttur. 
 • Cafe-Restaurant Pro Adisyon Programı kurulumu ve eğitimi  Firmamız tarafından verilecek olup kurulum ve eğitim süresi standart olarak 2 gün'dür.

ADET

Artır Azalt

 

Cafe-Restoran Pro Adisyon Sistemi

 

 Bu sistem tek ve çok şubeli cafe-restoran işletmenizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmış olup sistem içerisine dahil olan 2 adet 18.5 Inch AIO Dokunmatik POS Monitör + 2 adet Termal Fiş yazıcısı + 5 Bölmeli Metal Para Çekmecesi ve Pro Cafe-Restaurant Adisyon Programı bulunmaktadır.Bu sistem ile birlikte senkronize olarak çalışabilecek yemek mutfağınız,servis salonunuz ve kasanız arasındaki sipariş fişlerinizi rahatlıkla alabilir ayrıca müşterilerinizden kasa önünde sıra beklemeden ödeme alabilirsiniz.

 

Sistem İçeriği

 

2 Adet 18.5" AIO Dokunmatik POS Monitör Intel i5 işlemci / 4GB /120 GB M Sata

2 Adet Termal Fiş Yazıcı (SERİAL+USB+ETHERNET)

5 Bölmeli Para Çekmecesi

Pro Cafe-Restaurant Adisyon Programı

 

 

Cafe-Restoran Adisyon Programı Özellikleri

 

 • Adisyon takibinizi yapabilir ve masa kontrollerinizi hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz.
 • Masa düzeninizi sistemde restoranınıza uygun bir şekilde oluşturabilir ve masalarınıza numaralar tahsis edebilirsiniz.
 • Sisteme menünüzde bulunan tüm ürünlerin resmini koyabilir ve satışı resme tıklayarak seçmiş olduğunuz masaya gönderip gerçekleştirebilirsiniz.
 • El terminalleriyle kolayca sipariş alabilir ve aldığınız siparişleri otomatik olarak ana kasaya aktarabilirsiniz.
 • Ana kasaya bağlı olan bir yazıcıyla adisyon fiş / faturanızı bastırabilir veya yazarkasaya bağlı olarak fiş çıktınızı kolayca alabilirsiniz.
 • Mutfak kontrolünüzü sağlayabilir günlük satış listeleri oluşturabilirsiniz.
 • Franchise yönetim modülü ile şubeler arasındaki raporlara erişebilir ve tek merkezden şubelerinizi yönetebilirsiniz.
 • Müşteriye Özel İskonto Verebilme Özelliği ile ödeme esnasında müşterinize isterse ürün bazlı istenirse tüm adisyona yüzde olarak iskonto(indirim yapabilirsiniz.

 

 Ayrıca bu program dahilinde;

 

 

 Qr Menü Desteği

 

Son dönemlerde işletmelerin sıkça kullandığı hem işletmelerde baskılı menü ihtiyacınında önüne geçen bir yazılım desteğidir.Cafe-Restoran yazılımımızın içerisinde bulunan bu menü desteği sayesinde müşterileriniz cep telefonu kamerası veya qr kod tarayıcı ile qr kodu tarar ve herhangi bir uygulama indirmeden menüye erişir. Böylece diledikleri zaman menüden seçimini yaparak hızlıca sipariş verebilirler.Müşteri açısından kullanımı oldukça kolay ve basittir.Ayrıca bu modül sayesinde işletmeniz fiyat ve ürün değişiklerini kolayca yapabilir bu sayede baskı maliyetinden de kurtulmuş olursunuz.

 

 Getir-Yemeksepeti-Trendyol Paket Yemek Entegrasyonu

 

 Bu sistem dahilinde bulunan yazılım rahatlıkla YemeksepetiGetir ve Trendyol'dan gönderilen siparişler, entegrasyon sayesinde anında Cafe-Restoran Adisyon sistemi ekranlarına düşer, tarafınızdan onaylanan siparişleriniz hızlıca mutfak bölümünüze aktarılıp oradan kuryelere verilebilir.Hızlı bir şekilde aktarılan siparişlerinizde müşteri kaydı özelliği sayesinde sisteminizden adres kontrolü yapabilir,müşterilerinizin bilgilerini sisteminize kaydedebilirsiniz.

 

Personel Takip Sistemi

 

 Bu program dahilinde parmak izi okuyucusu donanımı alınarak şube çalışanlarınızın giriş-çıkış saatini kontrol edebilir ve bunu gün ve saat şeklinde olarak raporunu alabilirsiniz.Özellikle vardiyalı ve çalışan sayısı çok olan işletmelerde personel takibinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

Parçalı Ödeme Alma ve İskonto Uygulama

 

 Cafe & Restoran Adisyon Sistemi ile kasa bilgisayarınızdan ya da cep telefonu tablet kullanarak ödemelerinizi alabilirsiniz. Parçalı ödeme işlemlerini kolaylıkla yapabilir, garsoniye ücreti, bahşiş ya da küver ekleyebilirsiniz.Veresiye satış yapmak için cari hesapları kullanabilirsiniz.

 

Franchise Yönetim Modülü

 

  Bu program dahilindeki Franchise Yönetim Modülü ile şubeler arasındaki hesaplarınızı yönetebilir ve bütün şubelerinizi tek merkezden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

 

 

 

Harddisk
128 Gb
Monitör Tipi
Dokunmatik
İşlemci Tipi
Intel i5 İşlemci
Garanti Süresi
24 AY
Ekran Boyutu
18.5 Inch
RAM Kapasitesi
4 Gb
Yazıcı Tipi
Termal Fiş Yazıcı
Sistem İçindekiler
18.5 Inch Dokunmatik POS PC Termal Fiş Yazıcı Para Çekmecesi
Program Detayı
Satissistemi.com Özel Yazılım
Kurulum Hizmet Türü
Yerinde(Firmanızda) Kurulum Hizmeti
/