< < Önceki Sayfaya Dön
Standart Cafe-Restoran Adisyon Sistemi
Standart Cafe-Restoran Adisyon Sistemi
Standart Cafe-Restoran Adisyon Sistemi
Stanadart Cafe-Restaurant Satış Sistemi
Standart Cafe-Restoran Adisyon Sistemi
Stanadart Cafe-Restaurant Satış Sistemi

Standart Cafe-Restoran Adisyon Sistemi

0,00
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺32.312(KDV Dahil)
İndirimli : ₺27.720(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 20

Not:Bu ürünümüz 18.5" dokunmatik AIO monitör,2 adet termal fiş yazıcı, 4 Bölmeli Para Çekmecesi ve içerisinde Cafe-Restaurant Adisyon Programı yüklü olarak satışı sağlanmakta olup bu ürünün 7/24 Destek,servis,kurulum ve eğitim hizmetleri firmamız tarafından sağlanacaktır.Bu satış sisteminde almış olduğunuz donanımlar 2 yıl,Cafe-Restaurant Otomasyon Yazılımı ise firmamız tarafından Ömür Boyu Garanti ve 7/24 Destek Hizmeti mevcuttur.

 

Standart Cafe-Restoran Adisyon Sistemi

 

 Bu sistem tek şubeli cafe-restoran işletmenizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmış olup sistem içerisine dahil olan 18.5 Inch AIO Dokunmatik Monitör,2 adet Termal Fiş yazıcısı,4 Bölmeli Para Çekmecesi ve Standart Cafe-Restaurant Adisyon Programı senkronize olarak çalışabilecek mutfağınız ve kasanız arasındaki sipariş fişlerinizi rahatlıkla alabilir ayrıca müşterilerinizden kasa önünde sıra beklemeden ödeme alabilirsiniz.

 

Sistem İçeriği

18.5" AIO TOUCH Dokunmatik POS Monitör i5 / 4GB / 120 GB SSD

2 Adet Termal Fiş Yazıcı (SERİAL+USB+ETHERNET)

4 Bölmeli Para Çekmecesi

Satış Sistemi Standart Cafe-Restaurant Adisyon Programı

 

Program Özellikleri

Cafe-Restoran Adisyon Sistemi Özellikleri

  • Adisyon takibinizi yapabilir ve masa kontrollerinizi hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz.
  • Masa düzeninizi sistemde restoranınıza uygun bir şekilde oluşturabilir ve masalarınıza numaralar tahsis edebilirsiniz.
  • Sisteme menünüzde bulunan tüm ürünlerin resmini koyabilir ve satışı resme tıklayarak seçmiş olduğunuz masaya gönderip gerçekleştirebilirsiniz.
  • El terminalleriyle kolayca sipariş alabilir ve aldığınız siparişleri otomatik olarak ana kasaya aktarabilirsiniz.
  • Ana kasaya bağlı olan bir yazıcıyla adisyon fiş / faturanızı bastırabilir veya yazarkasaya bağlı olarak fiş çıktınızı kolayca alabilirsiniz.
  • Mutfak kontrolünüzü sağlayabilir günlük satış listeleri oluşturabilirsiniz.

Ayrıca bu program dahilinde;

 

Qr Menü Desteği

 Son dönemlerde işletmelerin sıkça kullandığı hem işletmelerde baskılı menü ihtiyacınında önüne geçen bir yazılım desteğidir.Cafe-Restoran yazılımımızın içerisinde bulunan bu menü desteği sayesinde müşterileriniz cep telefonu kamerası veya qr kod tarayıcı ile qr kodu tarar ve herhangi bir uygulama indirmeden menüye erişir. Böylece diledikleri zaman menüden seçimini yaparak hızlıca sipariş verebilirler.Müşteri açısından kullanımı oldukça kolay ve basittir.Ayrıca bu modül sayesinde işletmeniz fiyat ve ürün değişiklerini kolayca yapabilir bu sayede baskı maliyetinden de kurtulmuş olursunuz.

 

Getir-Yemeksepeti-Trendyol Paket Yemek Entegrasyonu

 Bu sistem dahilinde bulunan yazılım rahatlıkla YemeksepetiGetir ve Trendyol'dan gönderilen siparişler, entegrasyon sayesinde anında Cafe-Restoran Adisyon sistemi ekranlarına düşer, tarafınızdan onaylanan siparişleriniz hızlıca mutfak bölümünüze aktarılıp oradan kuryelere verilebilir.Hızlı bir şekilde aktarılan siparişlerinizde müşteri kaydı özelliği sayesinde sisteminizden adres kontrolü yapabilir,müşterilerinizin bilgilerini sisteminize kaydedebilirsiniz.

 

Personel Takip Sistemi

 Bu program dahilinde parmak izi okuyucusu donanımı alınarak şube çalışanlarınızın giriş-çıkış saatini kontrol edebilir ve bunu gün ve saat şeklinde olarak raporunu alabilirsiniz.Özellikle vardiyalı ve çalışan sayısı çok olan işletmelerde personel takibinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

Parçalı Ödeme Alma ve İskonto Uygulama

 

 Cafe & Restoran Adisyon Sistemi ile kasa bilgisayarınızdan ya da cep telefonu tablet kullanarak ödemelerinizi alabilirsiniz. Parçalı ödeme işlemlerini kolaylıkla yapabilir, garsoniye ücreti, bahşiş ya da küver ekleyebilirsiniz.Veresiye satış yapmak için cari hesapları kullanabilirsiniz.

  

 

 

Harddisk
128 Gb
Monitör Tipi
Dokunmatik
İşlemci Tipi
i5
Garanti Süresi
24 AY
Ekran Boyutu
18.5 Inch
RAM Kapasitesi
4 Gb
Yazıcı Tipi
Termal Fiş Yazıcı
Sistem İçindekiler
18.5 Inch Dokunmatik POS PC Termal Fiş Yazıcı Para Çekmecesi
Program Detayı
Barkomatik Yazılım
Kurulum Hizmet Türü
Uzaktan Kurulum Hizmeti