Kozmetik Mağaza Satış Sistemi
Kozmetik Mağaza Satış Sistemi
Kozmetik Mağaza Satış Sistemi
Kozmetik Mağaza Satış Sistemi
Kozmetik Mağaza Satış Sistemi
Kozmetik Mağaza Satış Sistemi

Kozmetik Mağaza Satış Sistemi

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺30.250(KDV Dahil)
İndirimli : ₺25.740(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 20

Not: Bu sistem tek şube kullanıcısı için Kozmetik Mağazası Satış Sistemi'dir. Birden fazla kullanıcı yada şubeye bağlantı yapılabilir ve kullanıcılar eş zamanlı çalışabilir.Bu ürünün destek,kurulum ve garanti kapsamı firmamıza ait olup ürün donanımlarının 2 yıl (24 Ay),Kozmetik Mağaza Otomasyon Programı'nın ise Ör Boyu (Süresiz) Garantisi ve 7/24 Destek Hizmeti mevcuttur.

 

Kozmetik Mağaza Satış Sistemi

 

 Bu satış sistemi Kozmetik Mağazaları için özel olarak tasarlanmış Satış Sistemi olup içeriğinde 15.6 Inch Dokunmatik Pos AIO Monitör + Termal Fiş Yazıcı + El Tipi Barkod Okuyucu + 4 bölmeli Para Çekmecesi ve Kozmetik Mağaza Barkodlu Satış Otomasyonu Programı içeriğinde kurulu olarak gönderilmektedir ve kullanıma hazırdır.

 

Sistem İçeriği

 

15.6 Inch dokunmatik pos AIO monitör 15.6''M.TOUCH / i3 İşlemci / 4 GB / 64/120 GB SSD / AIO POS PC

Termal Fiş Yazıcı

El Tipi Barkod Okuyucu

4 Bölmeli Para Çekmecesi

Kozmetik Mağaza Barkodlu Satış Programı

 

Program Özellikleri

 

 Tek veya çok şubeli kozmetik mağazaların yazılım ve donanımlarıyla entegre çalışacak şekilde kurulması ve uygulanması işlemler bütünüdür.Barkod sistemleri sayesinde ürünlerinize yeni barkod etiketleri basabilir, isterseniz mevcut hazır barkod etiketlerini kullanabilir ya da Kozmetik Mağaza Barkodlu Satış Programı ana ekranında bulunan kategorilere ürün görsellerini ekleyerek  perakende satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ürün görselleri olmadan sadece barkod veya klavye ile aynı işlemleri yapabilirsiniz. Mağazanızın tüm işlemlerini tek platform üzerinde yapabilirsiniz.

 

Hızlı Satış Ekranı

 •  Hızlı satış ekranı ile çok kolay ve pratik bir şekilde hızlı satış yapabilirsiniz.

Hızlı Barkod Okuma ve Barkodlu Stok Takibi

 • Bu sistem sayesinde barkodlu ürünleriniz kasada hızlı bir şekilde okunarak kasada sıra bekleme süresini ciddi ölçüde azaltmaktadır.
 • Programda tanımlı ürünler için barkod ve raf etiketleri basabilirsiniz. Baskı yapmak istediğiniz ürünleri seçerek baskı miktarlarını belirtmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca tek tuş ile urun veya raf barkotlarınızı yazdırabilirsiniz.

Hızlı Sayım,Stok&Depo Kontrolü

 •     Raf, reyon ve grup takiplerinizi rahatça yapabilir, reyonlarınızın stok işlemlerini güven içinde ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Fiyat değişikliklerinizi  istediğiniz sıklıkta yapabilirsiniz.
 •    El terminalleriyle hızlı bir şekilde sayım yapabilir, deponuzu sürekli kontrol altında tutabilirsiniz.
 •    Birden fazla şubeli yerlerinizde tek nokta yönetimiyle h
 • er şubenizi ayrı ayrı yönetebilir ve birbirleriyle haberleşmesini sağlayabilirsiniz.
 •    Deponuzdaki ürünler için optimum seviyeler belirleyerek minimum ve maksimum değerler girebilir ve bu değerler arasında stok bulundurmak üzere programımızı ayarlayabilirsiniz.

Sipariş Sistem Takibi

 •  Siparişlerinizi sistem üzerinden takip edebilir, ürünlerin gelmesi halinde sipariş fişinizi otomatik olarak faturalaştırıp ürünlerin depoya girişini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 •  Her kasiyeriniz için ayrı kullanıcı açarak yetki sınırlandırması yapabilir, yapılan işlemin hangi kullanıcı tarafından yapıldığını takip edebilirsiniz.
 •  Barkod çıktılarınızı rahatlıkla alıp seri bir şekilde ödemeyi tamamlayabilir ve barkod okuyucu sisteminin entegre çalışması sayesinde hızlı bir şekilde ödeme alabilirsiniz,bu durum süreçlerinizi hızlandıracaktır.

Detaylı Rapor ve Satış Takibi

 •  Detaylı raporlar sayesinde deponuzda bulunan, satılan, en çok hareket gören, hiç hareket görmeyen ürünlerinizi listeleyebilirsiniz. Karlılık analizleri yaparak satış karlılığınız ölçebilir, mevcut bulunan ürünlerinizin maliyet değerlendirmelerini hesaplayabilirsiniz.
 •   Personel takibi yapabilir, banka, çek/senet, fatura gibi muhasebe işlemlerinizi de rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Ön Muhasebe Sistemi

 • Bu program dahilinde ön muhasebenizi rahatlıkla program içi tutabilir ve sistemde kayıt altına alabilir gerektiğinde çıktı sağlayabilirsiniz.

 

 

Harddisk
64 GB
Monitör Tipi
Dokunmatik
İşlemci Tipi
i3 İşlemci
Garanti Süresi
24 AY
Ekran Boyutu
15.6 Inch
RAM Kapasitesi
4 Gb
Yazıcı Tipi
Termal Fiş Yazıcı
Barkod Okuyucu
El Tipi Barkod Okuyucu
Sistem İçindekiler
15.6 Inch Dokunmatik POS PC Kablosuz Barkod Okuyucu Termal Fiş Yazıcı Para Çekmecesi
Program Detayı
Barkomatik Yazılım
Kurulum Hizmet Türü
Yerinde(Firmanızda) Kurulum Hizmeti