< < Önceki Sayfaya Dön
Teknik Servis Tam Modül Otomasyon Sistemi
Teknik Servis Tam Modül Otomasyon Sistemi
Teknik Servis Tam Modül Otomasyon Sistemi
Teknik Servis Tam Modül Otomasyon Sistemi

Teknik Servis Tam Modül Otomasyon Sistemi

0,00
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺34.375(KDV Dahil)
İndirimli : ₺29.700(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 20

Not: Bu sistem tek kullanıcı için Tam Modül Teknik Servis Otomasyon Sistemi'dir.Birden fazla teknik servis kullanıcısına bağlantı yapılabilir ve kullanıcılar eş zamanlı çalışabilmektedir.Bu ürünün destek,kurulum,eğitim ve garanti kapsamı firmamıza ait olup sistemdeki ürün donanımlarının 2 yıl,Teknik Servis Otomasyon Yazılımı'nın ise Ömür Boyu (Süresiz) garantisi ve 7/24 Destek hizmeti mevcuttur.

 

 Teknik Servis Otomasyon Sistemi

 

Bu ürün içeriğinde 15.6 Inch dokunmatik pos AIO monitör + Termal fiş yazıcı + Termal Barkod Yazıcı + El tipi barkod okuyucu + 4 bölmeli para çekmecesi ve Teknik Servis Otomasyon Yazılımı programı içeriğinde kurulu olarak gönderilmektedir.

 

Sistem İçeriği

 

15.6 Inch dokunmatik pos AIO monitör 15.6''M.TOUCH / i3 İşlemci / 8 GB / 64/120 GB SSD / AIO POS PC

Termal Fiş Yazıcı

XPrinter Termal Barkod Yazıcı

El Tipi Barkod Okuyucu

4 bölmeli para çekmecesi

Teknik Servis Otomasyon Yazılımı Programı

 

 

 Program Özellikleri

 

  •  Servis firmaları için hazırlanan bu yazılım ile firmanın tüm işlemleri tek bir yazılım ile yerine getirilebilmektedir. Yazılımım içerisinde hazır stok kartlar gelmektedir ve sizde istediğiniz ürünleri stokları ve barkodları ile birlikte rahatlıkla programa girişinizi yapabilirsiniz ve yedek parça vb.ürünlerinizi teknik servis personelinize zimmet edebilir gün sonunda rapor alabilirsiniz.Programda kullanıcı, müşteri veya ürün sınırlaması yoktur. 7/24 destek paketi  sisteme dahildir.   
  •  Öncelikle servisinize gelen tüm ürünleri programa tanıtıp etiketlemekle başlıyorsunuz. Bu kayıtlar istenildiği gibi düzenlenebilir, yeni kayıtlar eklenebilr veya mevcutlar silinebilir. Daha sonra barkod okuyucu ile ürünü sisteme okutup, satışınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. 
  •  Teknik Servis Otomasyon Yazılımı, servis ve bakım hizmeti veren tüm işletmeler için geliştirilmiştir.Seri no ve garanti takip süreçlerini de kapsayan aynı zamanda ön muhasebe içeriği ile işletmenizin tüm departmanlarına yönelik hazırlanmış bir programdır.
  •  Servis paketleri tanımlayabilir, tanımlı paketler kullanıldığında yapılacak işlemleri ve kullanılması gereken yedek parçaları belirtebilir,
  •  Servis araç tanımlarını yapabilir ve araç sorumlularını belirleyebilir,
  •  Servis fişlerinde araç seçerek araçla ilgilenen personellerin iş yüklerini raporlayabilir, iş planını personel ve araç iş yüküne göre gerçekleştirebilir,
  •  Servis grupları oluşturarak servis fişlerinde grup seçimi yapabilir, raporlamalarda bu gruplardan faydalanabilir,
  •  Ürün işlem ve hizmet tanımı yaparak servis hizmeti verdiğiniz ürünleri kayıt ederek servis işlemleri esnasında tanımlı ürünleri seçin.
  •  Servis ve randevu işlemleri özelliği ile rahatlıkla servisinizin randevularını programlayabilir zamansal çakışmaların önüne geçebilirsiniz.
Harddisk
64 GB
Monitör Tipi
Dokunmatik
İşlemci Tipi
i3 İşlemci
Garanti Süresi
24 AY
Ekran Boyutu
15.6 Inch
RAM Kapasitesi
8 Gb
Yazıcı Tipi
Termal Barkod Yazıcı Termal Fiş Yazıcı
Barkod Okuyucu
El Tipi Barkod Okuyucu
Sistem İçindekiler
15.6 Inch Dokunmatik POS PC Kablosuz Barkod Okuyucu Termal Barkod Yazıcı Termal Fiş Yazıcı Para Çekmecesi
Program Detayı
Barkomatik Yazılım
Kurulum Hizmet Türü
Yerinde(Firmanızda) Kurulum Hizmeti