Kuaför ve Berber Otomasyon SistemiKuaför ve Berber Otomasyon Sistemi
Kuaför ve Berber Otomasyon SistemiKuaför ve Berber Otomasyon Sistemi
Kuaför ve Berber Otomasyon SistemiKuaför ve Berber Otomasyon Sistemi

Kuaför ve Berber Otomasyon Sistemi (sis08)

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺66.216(KDV Dahil)
İndirimli : ₺52.552(KDV Dahil)
₺5.839 `den başlayan taksitlerle

  • Ücretsiz Kargo
  • Hızlı Teslimat
  • Ücretsiz Kurulum & Eğitim
  • Yerinde Kurulum
  • Bu sistem tek şube için ideal Kuaför ve Berber Otomasyon Sistemi'dir.
  • Bulut tabanlı online randevu takip sistemimize ek ücret karşılığında entegrasyon yapılıp rahatlıkla kullanılabilir.
  • Bu sistemin destek,kurulum ve garanti kapsamı firmamıza ait olup ürün donanımlarının ve  Kuaför ve Berber Otomasyon Yazılımının 2 Yıl Garantisi mevcuttur. 
  • Kuaför ve Berber Otomasyon Sistemi'nin kurulumu ve eğitimi  Firmamız tarafından verilecek olup kurulum ve eğitimi istenirse işletmenizde istenirse online olarak uzaktan kurulabilir.

ADET

Artır Azalt

Kuaför ve Berber Otomasyon Sistemi

 

Bu ürün içeriğinde 15.6 Inch Dokunmatik Pos AIO Monitör + Termal Fiş Yazıcı + El Tipi Barkod Okuyucu + 5 Bölmeli Metal Para Çekmecesi ve Kuaför ve Berber Otomasyon Yazılımı modülü bulunmaktadır.

 

Sistem İçeriği

 

15.6 Inch dokunmatik pos AIO monitör 15.6''M.TOUCH / intel J4125 İşlemci / 4 GB / 120 GB MSata / AIO POS PC

Termal Fiş Yazıcı

El Tipi Barkod/Karekod Okuyucu

5 Bölmeli Metal Para Çekmecesi

Kuaför ve Berber Otomasyon Yazılımı

 

Program Özellikleri

 

Kuaför ve Berber Otomasyon programımız ile müşterilerinize hızlı ve profesyonel bir satış sağlayın. Bu program dahilinde müşterilerinizin kaydını oluşturabilir, satış yapabilir, kasa giriş çıkışlarını kontrol edebilir ve bir çok özelliğe erişim sağlayabilirsiniz. Müşterilerinize sattığınız tüm ürünlerin geçmişine bakabilir ve yazıcı yardımı ile rapor veya fiş halinde çıkartabilirsiniz. Firmanızda olan tüm gelir gider kaynaklarına günlük, aylık ve yıllık olmak üzere detaylıca inceleyebilir ve raporunu çıkartabilirsiniz. İşletmenizi online üzerinden sağlıklı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Yetkilendirme sistemimiz sayesinde dilediğiniz kadar yeni kullanıcılar açabilir ve özel yetkilendirme yapabilirsiniz. Güzellik merkezi randevu takip programı ile istediğiniz gün, ay ve yıl olmak üzere randevu oluşturabilirsiniz. Mobil uygulama veya online panel üzerinden tüm oluşturulan randevuları onaylayabilirsiniz.

Not: Randevu takip sistemi programın dışında ayrıca satılmakta olup bulut tabanlı olmasından dolayı yıllık kiralama bedeli alınmaktadır.

Bu sistem dahlilinde işletmenizde satışını yapmakta olduğunuz güzellik bakım ürünleri (şampuan,bakım kremi,bakım seti vb.) barkod okutarak girişlerini ve satışlarını yapabilir ayrıca müşteri sadakat kart sistemi ile kartlarınıza barkod tanımlayıp müşterilerinize yapılan ve yapılacak işlemleri planlayıp karta tanımlayabilirsiniz.

 

 

Kuaför ve berber otomasyon sisteminin neden kullanmalıyım?

 

Kuaför ve berber otomasyon sistemi, işletmenizin verimliliğini artırmak, müşteri memnuniyetini arttırmak ve işletmenizin düzenini sağlamak için kullanılmalıdır. Ayrıca, bu sistem sayesinde işletmenizin satışlarını ve karlılığını artırabilir, zaman ve kaynakları daha etkin yönetebilirsiniz. Ödeme işlemlerini de daha kolay ve hızlı hale getirebilir, müşteri bilgilerini saklayabilir ve geçmiş satışlarınızı inceleyebilirsiniz. Bu sayede işletmenizin büyümesini ve gelişmesini destekleyebilir, müşterilerinizin tekrarlayan müşteri olma olasılığını arttırabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
/
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayın.