Kuruyemiş Otomasyon Yazılımı Programı (cihazsız)Kuruyemiş Otomasyon Yazılımı Programı (cihazsız)
Kuruyemiş Otomasyon Yazılımı Programı (cihazsız)Kuruyemiş Otomasyon Yazılımı Programı (cihazsız)

Kuruyemiş Otomasyon Yazılımı Programı (cihazsız)

0,00
İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺10.000(KDV Dahil)
İndirimli : ₺8.400(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 20

Not:Bu ürün Kuruyemiş Dükkan İşletmeleri için özel olarak hazırlanan Cihazsız Kuruyemiş Dükkan Satış Otomasyon Yazılımı'dır.Bu yazılımın destek,eğitim,kurulum ve garanti kapsamı firmamız tarafından karşılanacak olup,7/24 destek ve Ömür Boyu (Süresiz) Garanti Kapsamındadır.

 

 

 

 

Bu ürün sadece program olarak cihazsız bir şekilde satılmaktadır.

 

 

Satış Sistemi Kuruyemiş Otomasyon Yazılımı Programı (Cihazsız)

 

Program Özellikleri

 

1-      Hızlı satış ekranı ile çok kolay ve pratik bir şekilde hızlı satış yapabilirsiniz,

2-       Raf, reyon ve grup takiplerinizi rahatça yapabilir, manav, kasap ve şarküteri reyonlarınızın stok işlemlerini güven içinde ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

3-       Fiyat değişikliklerinizi istediğiniz sıklıkta yapabilir, terazi ve yazarkasalarınıza kolay bir şekilde gönderim yaparak satışınıza devam edebilirsiniz.

4-       El terminalleriyle hızlı bir şekilde sayım yapabilir, deponuzu sürekli kontrol altında tutabilirsiniz.

5-       Birden fazla şubeli yerlerinizde tek nokta yönetimiyle her şubenizi ayrı ayrı yönetebilir ve birbirleriyle haberleşmesini sağlayabilirsiniz.

6-       Deponuzdaki ürünler için optimum seviyeler belirleyerek minimum ve maksimum değerler girebilir ve bu değerler arasında stok bulundurmak üzere programımızı ayarlayabilirsiniz.

7-      Siparişlerinizi sistem üzerinden takip edebilir, ürünlerin gelmesi halinde sipariş fişinizi otomatik olarak faturalaştırıp ürünlerin depoya girişini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

8-       Her kasiyeriniz için ayrı kullanıcı açarak yetki sınırlandırması yapabilir, yapılan işlemin hangi kullanıcı tarafından yapıldığını takip edebilirsiniz.

9-      Detaylı raporlar sayesinde deponuzda bulunan, satılan, en çok hareket gören, hiç hareket görmeyen ürünlerinizi listeleyebilirsiniz. Karlılık analizleri yaparak satış karlılığınız ölçebilir, mevcut bulunan ürünlerinizin maliyet değerlendirmelerini hesaplayabilirsiniz.

10-   Personel takibi yapabilir, banka, çek/senet, fatura gibi muhasebe işlemlerinizi de rahatlıkla yönetebilirsiniz.

  • Ön ödemeli sistem sayesinde satış sonrası tahsilat süresi en aza indirgenir.
  • Self-Servis sipariş kioskları siparişin işletme/tesis içindeki değişik yerlerden alınmasını sağlar, mutfaktaki birikmeleri engeller.
  • Sipariş ekranındaki “Salon Seçimi” siparişin hangi mutfakta hazırlanacağına ve hangi salonda servis edileceğini belirler.
  • Opsiyonel üretim kioskları sayesinde mutfak, siparişin hazır olduğunu bildirebilir ve aynı anda salondaki bilgi ekranlarından gösterilebilir.
  • Yönetimsel ve günlük ihtiyaçlar bazında detaylı analiz ve raporlar alınabilir

 

Garanti Süresi
Süresiz (Ömür Boyu)
Program Detayı
Barkomatik Yazılım
Kurulum Hizmet Türü
Uzaktan Kurulum Hizmeti