Kuruyemiş Pro Tam Modül Satış SistemiKuruyemiş Pro Tam Modül Satış Sistemi
Kuruyemiş Pro Tam Modül Satış SistemiKuruyemiş Pro Tam Modül Satış Sistemi
Kuruyemiş Pro Tam Modül Satış Sistemi
Kuruyemiş Pro Tam Modül Satış SistemiKuruyemiş Pro Tam Modül Satış Sistemi

Kuruyemiş Pro Tam Modül Satış Sistemi (sis07)

İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺102.477(KDV Dahil)
İndirimli : ₺75.075(KDV Dahil)
₺8.342 `den başlayan taksitlerle

 • Ücretsiz Kargo
 • Hızlı Teslimat
 • Ücretsiz Kurulum & Eğitim
 • Yerinde Kurulum
 • Bu sistem Tam modül Profesyonel Çift Ekranlı Kuruyemiş Satış Sistemi'dir.
 • Şubeli ve yüksek satışa sahip aynı zamanda çoklu personel veya kasiyerler için uygun bir programdır.
 • Bu sistemin destek,kurulum ve garanti kapsamı firmamıza ait olup ürün donanımlarının ve  Kuruyemiş Barkodlu Satış Programının 2 Yıl Garantisi mevcuttur. 
 • Kuruyemiş Barkodlu Satış Otomasyon Yazılımı kurulumu ve eğitimi  Firmamız tarafından verilecek olup kurulum ve eğitim süresi standart olarak 2 gün'dür.

ADET

Artır Azalt

 

Kuruyemiş Pro Tam Modül Satış Sistemi

 

 Bu satış sistemi orta ve büyük ölçek yada şubeli kuruyemiş işletmeleri için özel olarak tasarlanmış profesyonel tam modül satış sistemi olup içeriğinde 18.5 Inch Dokunmatik Çift ekranlı Pos Monitör +  Boyunlu terazi (15 Kg) + Xprinter termal barkod yazıcı + Termal fiş yazıcı + El tipi barkod okuyucu + 4 bölmeli metal para çekmecesi + Kuruyemiş Pro Satış Otomasyon Programı ürünlerinden oluşup tarafınıza tam modül sistem olarak,içerisine programı kurulmuş halde gönderilecektir ve kullanıma hazırdır.

 

 

Sistem İçeriği

 

18.5 Inch(Ön) ve 10.1 Inch(Arka) Dokunmatik Çift ekranlı i5 Pos Monitör (DPC-1815-V5 18.5/ I5 5350U/8GB/120 GB MSata/10.1" M.Ekranlı )

Rongta RLS 1000D boyunlu terazi (15 Kg Kapasiteli)

Termal Barkod/Etiket Yazıcı

Termal Fiş Yazıcı

El Tipi Barkod Okuyucu

4 Bölmeli Para Çekmecesi

Kuruyemiş Satış Otomasyon Programı

 

 Program Özellikleri

 

       Kuruyemiş Otomasyon sistemi bir veya birden fazla lokasyona(şube, Depo, Fabrika vb.) sahip işletmelerdeki tüm olanaklardan kayıtlı müşterilerin yararlanmasını ve bütün fonksiyonların bütünleşik olarak çalışmasını sağlayan ve analiz edebilen bir yazılım otomasyon sistemidir.

       Kuruyemiş otomasyon sistemi en son teknoloji ile üretilmiştir. Dokunmatik ekranlı bilgisayarlar için hazırlanmış self servis sipariş verme programı ve kasa programı sipariş ve satış işlemlerinin hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. .NET web servis yazılımları ile merkez ve şubeler arasında online uzak veri iletişimini sağlar. Web servis teknolojisi sayesinde uzak veri iletişimi için standart bir internet bağlantısı yeterlidir.

 

 • Hızlı ve Kullanıcı Dostu

  Hızlı satış ekranı ile çok kolay ve pratik bir şekilde hızlı satış yapabilirsiniz,Raf, reyon ve grup takiplerinizi rahatça yapabilir diğer reyonlarınızın stok işlemlerini güven içinde ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Fiyat değişikliklerinizi istediğiniz sıklıkta yapabilir, terazi ve yazarkasalarınıza kolay bir şekilde gönderim yaparak satışınıza devam edebilirsiniz.Aynı zamanda her kasiyeriniz için ayrı kullanıcı yetkisi açarak yetki sınırlandırması yapabilir, yapılan işlemin hangi kullanıcı tarafından yapıldığını takip edebilirsiniz.

 • Ürün Yönetimi

 Ürünler ekranında stok kartlarınızı, stoklarınızın alış ve satış fiyatlarını girebilirsiniz. Stoklarınızı Marka, Çeşit ve Grup basında kategorilere ayırabilirsiniz. Barkodu olmayan ürünler için program tarafından otomatik barkod oluşturulmasını sağlayabilir, tüm barkodlar için barkod etiket veya raf etiketleri bastırabilirsiniz.

 • Deponuz Kontrol Altında

      El terminalleriyle hızlı bir şekilde sayım yapabilir, deponuzu sürekli kontrol altında tutabilirsiniz.Deponuzdaki ürünler için optimum seviyeler belirleyerek minimum ve maksimum değerler girebilir ve bu değerler arasında stok bulundurmak üzere programımızı ayarlayabilirsiniz.

 • Senkronize Şube Yönetimi

   Birden fazla şubeli yerlerinizde tek nokta yönetimiyle her şubenizi ayrı ayrı yönetebilir ve birbirleriyle haberleşmesini sağlayabilirsiniz.Siparişlerinizi sistem üzerinden takip edebilir, ürünlerin gelmesi halinde sipariş fişinizi otomatik olarak faturalaştırıp ürünlerin depoya girişini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 •  Detaylı Rapor Desteği

  Detaylı raporlar sayesinde deponuzda bulunan, satılan, en çok hareket gören, hiç hareket görmeyen ürünlerinizi listeleyebilirsiniz. Karlılık analizleri yaparak satış karlılığınız ölçebilir, mevcut bulunan ürünlerinizin maliyet değerlendirmelerini hesaplayabilirsiniz.

 • Barkodlu Satışa ve Kasa Takibine Uygun

 

Not: Kuruyemiş satış programı Sharp ve Hugin yazar kasalar ve yeni nesil Yazar Kasa Pos'larla ile uyumludur.

 

 

Harddisk
128 Gb
Monitör Tipi
Çift Ekranlı Dokunmatik
İşlemci Tipi
Intel i5 İşlemci
Garanti Süresi
24 AY
RAM Kapasitesi
8 Gb
Yazıcı Tipi
Termal Fiş Yazıcı
Barkod Okuyucu
El Tipi Barkod Okuyucu
Çift Ekranlı Monitör Boyutları
18.5 Inch 10.1 Inch
Sistem İçindekiler
18.5 Inch Dokunmatik POS PC Masa Tipi Barkod Okuyucu Termal Fiş Yazıcı Para Çekmecesi Online Terazi 15 Kg
Terazi
Online Terazi 15 Kg
Program Detayı
Satissistemi.com Özel Yazılım
Kurulum Hizmet Türü
Yerinde(Firmanızda) Kurulum Hizmeti
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
/
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayın.