< < Önceki Sayfaya Dön
Kuruyemiş POS Terazili Kiosk Satış SistemiKuruyemiş POS Terazili Barkodlu Satış Sistemi
Kuruyemiş POS Terazili Kiosk Satış SistemiKuruyemiş POS Terazili Barkodlu Satış Sistemi
Kuruyemiş POS Terazili Kiosk Satış Sistemi
Kuruyemiş POS Terazili Kiosk Satış SistemiKuruyemiş POS Terazili Barkodlu Satış Sistemi

Kuruyemiş POS Terazili Kiosk Satış Sistemi (tzgh02)

İndirim Oranı : %37 İndirim
Fiyat : ₺118.243(KDV Dahil)
İndirimli : ₺75.075(KDV Dahil)
₺8.342 `den başlayan taksitlerle

  • Ücretsiz Kargo
  • Hızlı Teslimat
  • Ücretsiz Kurulum & Eğitim
  • Yerinde Kurulum
  • Bu sistem Kuruyemiş Dükkanı POS Terazili Satış Sistemi'dir.
  • Tek şube ve tek kullanıcılı kuruyemiş dükkanınızın bütün ihtiyacını bu sistemle karşılayabilirsiniz.
  • Bu sistemin Canlı Destek,Kurulum ve Garanti kapsamı firmamıza ait olup ürün donanımlarının ve  Kuruyemiş Barkodlu Satış Programının 2 Yıl Garantisi mevcuttur. 
  • Kuruyemiş Barkodlu Satış Otomasyon Yazılımı kurulumu ve eğitimi  Firmamız tarafından verilecek olup kurulum ve eğitim süresi standart olarak 2 gün'dür.

ADET

Artır Azalt

 

Kuruyemiş POS Terazili Kiosk Satış Sistemi

 

 Bu sistem Tam Modül Kuruyemiş Satış Sistemi olup bu program dahilinde 15.6 Inch Dokunmatik Pos AIO Monitör (2 Adet) +Pos Terazi Monte Standı + CAS Er Junior Terazi + El Tipi Barkod Okuyucu(Karekod Okuma Özellikli) + Termal Barkod Yazıcı + Termal Fiş Yazıcı + 4 Bölmeli Metal Para Çekmecesi +  Kuruyemiş Satış Otomasyonu Yazılımı içerisinde kurulu olarak gelmekte olup orta ve büyük ölçekli kuruyemiş işletmenizin bütün ihtiyaçlarına rahatlıkla hizmet edebilecek kapasitede bir sistemdir.

 

 Bu sistem dahilinde ürünlerinizi hızlı bir şekilde sistemde kayıtlı halde gelen stok kartları ile tanımlayabilir,pos terazi standı ile özellikle güzel bir görsel görünüm sunup hemde tezgahınızda yer tasarrufu sağlayabilirsiniz ayrıca  bu sistemle sahip olacağınız ikinci 15.6 Inch dokunmatik POS AIO monitör sayesinde terazi üzerindeki monitör ve kasadaki monitörle bağlantı yapabilir böylece hızlı bir şekilde tartım sonucunun miktarını,ürün çeşidini ve ödenecek fiyatını rahatlıkla görebilirsiniz.Barkodlu etiket yazıcı sayesinde terazi tartım sonuçlarına etiket basabilir ve kasada el tipi barkod okuyucu ile sadece barkod okunarak ekranda sonucunu görüp kasa sıra beklenmeden ödeme aşamasına geçebilirsiniz.

 

 

Sistem İçeriği

 

 

15.6 Inch dokunmatik pos AIO monitör 15.6''M.TOUCH / intel J4125 / 4 GB / 120 GB M Sata / Dokunmatik AIO POS PC / Dokunmatik AIO POS PC ( 2 Adet)

El Tipi Barkod Okuyucu(karekod Okuma Özellikli)

CAS Er Junior 15kg Online Terazi

Termal Fiş Yazıcı

Termal Barkod Yazıcı

TERAZİ POS Sistemi Monte Standı

4 Bölmeli Metal Para Çekmecesi

Kuruyemiş Pro Satış Otomasyonu Yazılımı

 

 

Kuruyemiş Satış Otomasyonu Programı Özellikleri

 

1- Hızlı satış ekranı ile çok kolay ve pratik bir şekilde hızlı satış yapabilirsiniz,

2- Raf, reyon ve grup takiplerinizi rahatça yapabilir,başka reyonlarınızın stok işlemlerini güven içinde ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

3- Fiyat değişikliklerinizi istediğiniz sıklıkta yapabilir, terazi ve yazarkasalarınıza kolay bir şekilde gönderim yaparak satışınıza devam edebilirsiniz.

4- El terminalleriyle hızlı bir şekilde sayım yapabilir, deponuzu sürekli kontrol altında tutabilirsiniz.

5- Birden fazla şubeli yerlerinizde tek nokta yönetimiyle her şubenizi ayrı ayrı yönetebilir ve birbirleriyle haberleşmesini sağlayabilirsiniz.

6- Deponuzdaki ürünler için optimum seviyeler belirleyerek minimum ve maksimum değerler girebilir ve bu değerler arasında stok bulundurmak üzere programımızı ayarlayabilirsiniz.

7- Siparişlerinizi sistem üzerinden takip edebilir, ürünlerin gelmesi halinde sipariş fişinizi otomatik olarak faturalaştırıp ürünlerin depoya girişini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

8- Her kasiyeriniz için ayrı kullanıcı açarak yetki sınırlandırması yapabilir, yapılan işlemin hangi kullanıcı tarafından yapıldığını takip edebilirsiniz.

9- Detaylı raporlar sayesinde deponuzda bulunan, satılan, en çok hareket gören, hiç hareket görmeyen ürünlerinizi listeleyebilirsiniz. Karlılık analizleri yaparak satış karlılığınız ölçebilir, mevcut bulunan ürünlerinizin maliyet değerlendirmelerini hesaplayabilirsiniz.

10- Personel takibi yapabilir, banka, çek/senet, fatura gibi muhasebe işlemlerinizi de rahatlıkla yönetebilirsiniz.

 

A- Satış Ekranı Kasiyerler tarafından kullanılacak olan bu bölümde ürün barkotlarını okutarak Perakende Satış ve Veresiye satışlar yapılabilmektedir. İstenirse her cari hesap için sınırsız farklı satış fiyatından birinin otomatik uygulanması sağlanabilir. Müşterilerinize barkotlu plastik kart vermek suretiyle alışverişe gelen müşterilerinizi takip edebilirsiniz. Satış esnasında satışı beklemeye alarak farklı bir satış yapılmasına imkan verir. Hızlı satış tuşlarını kullanarak barkod okuyucuya bile gerek kalmadan tek tıklama ile satış yapılabilir. Satış ekranı dokunmatik ekranlar ile uyumludur. İstenirse dokunmatik pc veya dokunmatik ekran ile kullanılabilir. Plastik kartları sistemden direk basabilirsiniz,(kart yazıcısı mevcut ise) Açık Hesap, Nakit Ödeme ve Kredi Kartı ödeme yöntemleri dışında istediğiniz kadar farklı ödeme düğmesi eklenebilir. Özellikle kapıda ödeme ile satış yapan işletmelerde bu özellik sayesinde kargo firmalarında biriken bakiyelerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Satış tutarı bölme özelliği, yapılan her alışverişin örneğin bir kısmını nakit bir kısmını kredikartı ile tahsil etmenizi sağlar. Döviz fiyatlı ürünlerde satış tutarının dolar, euro ve sterlin karşılıkları günlü kur üzerinden TL 'ye çevirmektedir. Sınırsız döviz tanımlayabilirsiniz. Yazarkasa entegrasyonu (opsiyonel) ile ürünlerinizin yazarkasaya transferleri otomatik olarak yapılabilir. Her satış sonunda doğrudan yazarkasa fişinin yazdırılması sağlanmaktadır.

 

Kuruyeniş Satış Otomasyon Programı Hugin, Pideon ve İngenico yazar kasalar ile uyumludur. Paralel barkod özelliği sayesinde bir ürün altında farklı barkod tanımlayabilir, her barkod için ölçü birimi, katsayı, alış ve satış fiyatları girebilirsiniz. Bu sayede bir ürünü örneğin adet, paket ve koli bazında satabilirsiniz. Farklı barkotlardan işlem yapılsa da stok aynı ürün üzerinden takip edilmektedir.

 

B- Fişler Makbuz, fiş ve Fatura, Transfer ve Masraf fişleri oluşturabilirsiniz. Faturalarda satır ve toplam iskonto yapabilir, faturalarınızı yazdırabilirsiniz. Şubeler & Depolar Şubeleriniz ve depolarınıza transfer fişi ile sevkiyat yapabilirsiniz. Hangi tarihte hangi şubeye hangi miktarlarda ürün gönderildiğini veya ürün geldiğini izleyebilirsiniz. Merkezden tüm şube hangi üründen stokta kaç adet olduğunu izleyebilirsiniz.

 

C- Barkod Etiket ve Raf Etiket Baskı Programda tanımlı ürünler için barkod ve raf etiketleri basabilirsiniz. Baskı yapmak istediğiniz ürünleri seçerek baskı miktarlarını belirtmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca tek tuş ile urun veya raf barkodlarınızı yazdırabilirsiniz.

Harddisk
64 GB
Monitör Tipi
Dokunmatik
İşlemci Tipi
Intel J4125 İşlemci
Garanti Süresi
24 AY
Ekran Boyutu
15.6 Inch
RAM Kapasitesi
4 Gb
Yazıcı Tipi
Termal Barkod Yazıcı Termal Fiş Yazıcı
Barkod Okuyucu
El Tipi Barkod Okuyucu
Sistem İçindekiler
15.6 Inch Dokunmatik POS PC Kablosuz Barkod Okuyucu Termal Barkod Yazıcı Termal Fiş Yazıcı Para Çekmecesi Online Terazi 15 Kg
Terazi
Online Terazi 15 Kg
Program Detayı
Satissistemi.com Özel Yazılım
Kurulum Hizmet Türü
Yerinde(Firmanızda) Kurulum Hizmeti
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
/
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayın.