Kuruyemiş Kasa Satış Sistemi (Terazili)
Kuruyemiş Kasa Satış Sistemi (Terazili)

test (kuru04)

 • Ücretsiz Kargo
 • Hızlı Teslimat
 • Ücretsiz Kurulum & Eğitim
 • Yerinde Kurulum
 • Bu sistem Çift Ekranlı ve Terazili Kuruyemiş Kasa Satış Sistemi'dir.
 • Bu sistemin destek,kurulum ve garanti kapsamı firmamıza ait olup ürün donanımlarının ve  Kuruyemiş Barkodlu Satış Programının 2 Yıl Garantisi mevcuttur. 
 • Kuruyemiş Barkodlu Satış Otomasyon Yazılımı kurulumu ve eğitimi  Firmamız tarafından verilecek olup kurulum ve eğitim süresi standart olarak 2 gün'dür.

 

Çift Ekranlı ve Terazili Kasa Satış Sistemi

 

 Bu satış sistemi orta ve büyük ölçek yada şubeli kuruyemiş işletmeleri için özel olarak tasarlanmış profesyonel tam modül satış sistemi olup içeriğinde 15.6 Inch Dokunmatik Çift ekranlı Pos Monitör +  CAS er jr online terazi (15 Kg) +  Termal fiş yazıcı + 5 bölmeli metal para çekmecesi + Kuruyemiş Satış Otomasyon Programı ürünlerinden oluşup tarafınıza tam modül sistem olarak,içerisine programı kurulmuş halde gönderilecektir ve kullanıma hazırdır.

 

 

Sistem İçeriği

 

Çift Ekranlı 15.6 inch Dokunmatik POS Monitör (15.6''M.TOUCH / Intel J4125/ 4 GB/ 120 GB M Sata/ AIO POS PC ve 10.1" arka ekran)

Termal Fiş Yazıcı

CAS Er Junior 15kg Online Terazi

5 Bölmeli Para Çekmecesi

Kuruyemiş Satış Otomasyon Programı

 

 Program Özellikleri

 

       Kuruyemiş Otomasyon sistemi bir veya birden fazla lokasyona(şube, Depo, Fabrika vb.) sahip işletmelerdeki tüm olanaklardan kayıtlı müşterilerin yararlanmasını ve bütün fonksiyonların bütünleşik olarak çalışmasını sağlayan ve analiz edebilen bir yazılım otomasyon sistemidir.

       Kuruyemiş otomasyon sistemi en son teknoloji ile üretilmiştir. Dokunmatik ekranlı bilgisayarlar için hazırlanmış self servis sipariş verme programı ve kasa programı sipariş ve satış işlemlerinin hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. .NET web servis yazılımları ile merkez ve şubeler arasında online uzak veri iletişimini sağlar. Web servis teknolojisi sayesinde uzak veri iletişimi için standart bir internet bağlantısı yeterlidir.

 

 • Hızlı ve Kullanıcı Dostu

  Hızlı satış ekranı ile çok kolay ve pratik bir şekilde hızlı satış yapabilirsiniz,Raf, reyon ve grup takiplerinizi rahatça yapabilir diğer reyonlarınızın stok işlemlerini güven içinde ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Fiyat değişikliklerinizi istediğiniz sıklıkta yapabilir, terazi ve yazarkasalarınıza kolay bir şekilde gönderim yaparak satışınıza devam edebilirsiniz.Aynı zamanda her kasiyeriniz için ayrı kullanıcı yetkisi açarak yetki sınırlandırması yapabilir, yapılan işlemin hangi kullanıcı tarafından yapıldığını takip edebilirsiniz.

 • Ürün Yönetimi

 Ürünler ekranında stok kartlarınızı, stoklarınızın alış ve satış fiyatlarını girebilirsiniz. Stoklarınızı Marka, Çeşit ve Grup basında kategorilere ayırabilirsiniz. Barkodu olmayan ürünler için program tarafından otomatik barkod oluşturulmasını sağlayabilir, tüm barkodlar için barkod etiket veya raf etiketleri bastırabilirsiniz.

 • Deponuz Kontrol Altında

      El terminalleriyle hızlı bir şekilde sayım yapabilir, deponuzu sürekli kontrol altında tutabilirsiniz.Deponuzdaki ürünler için optimum seviyeler belirleyerek minimum ve maksimum değerler girebilir ve bu değerler arasında stok bulundurmak üzere programımızı ayarlayabilirsiniz.

 • Senkronize Şube Yönetimi

   Birden fazla şubeli yerlerinizde tek nokta yönetimiyle her şubenizi ayrı ayrı yönetebilir ve birbirleriyle haberleşmesini sağlayabilirsiniz.Siparişlerinizi sistem üzerinden takip edebilir, ürünlerin gelmesi halinde sipariş fişinizi otomatik olarak faturalaştırıp ürünlerin depoya girişini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 •  Detaylı Rapor Desteği

  Detaylı raporlar sayesinde deponuzda bulunan, satılan, en çok hareket gören, hiç hareket görmeyen ürünlerinizi listeleyebilirsiniz. Karlılık analizleri yaparak satış karlılığınız ölçebilir, mevcut bulunan ürünlerinizin maliyet değerlendirmelerini hesaplayabilirsiniz.

 • Barkodlu Satışa ve Kasa Takibine Uygun

 

Not: Kuruyemiş satış programı Hugin yazar kasalar ve yeni nesil Yazar Kasa Pos'larla ile uyumludur.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
/
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayın.